Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszintén mondom semmi bajom a...

Kovács68 kérdése:

Őszintén mondom semmi bajom a zsidókkal. De csak én érzem úgy, hogy kezd túl sok lenni belőle?

Figyelt kérdés

Most komolyan! Vannak zsidó barátaim, akik régen is zsidók voltak és a barátaim voltak, és most is azok! De ez a Holokauszt "divat", ami az utóbbi időben beindult a médiában, a facebookon, ez már érthetetlen számomra! Olyan emberek tesznek fel magukról megemlékezős, gyertyagyújtogatós képeket, kipával a fejükön, akikkel éveket dolgoztam együtt, soha nem mondta hogy zsidó, sőt, még szidta is őket!

Most meg zsidó boltba jár vásárolni, zsidó étteremben eszik, és pulykából készíti a töltött káposztát!

Arról miért nem beszélnek, hogy nem csak zsidókat hurcoltak el munkatáborokba! Nem csak zsidók haltak bele az éhezésbe,a betegségekbe, a kínzásokba! És jóval több áldozata volt II. világháborúnak, mint amennyi zsidó áldozatról beszélünk! Arról már nem is szólva, hogy semmilyen egyértelmű bizonyíték nincs arra, (néhány vallomást leszámítva) hogy megsemmisítő táborként üzemeltek ezek a munkatáborok!


2015. jan. 28. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

" a kommunista gyilkosok még mindig fontos posztban vannak."


Megneveznel nehanyat?

2015. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Pl. Putyin, a volt KGB-tiszt.
2015. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

[link]

nagyjából tiz másodperc

2015. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem te érzed úgy. Én is unom hogy a csapból is ők folynak. Foglalkozhatnánk magunkal is nem kéne előttük hajbókolni állandóan.
2015. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!