Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszintén mondom semmi bajom a...

Kovács68 kérdése:

Őszintén mondom semmi bajom a zsidókkal. De csak én érzem úgy, hogy kezd túl sok lenni belőle?

Figyelt kérdés

Most komolyan! Vannak zsidó barátaim, akik régen is zsidók voltak és a barátaim voltak, és most is azok! De ez a Holokauszt "divat", ami az utóbbi időben beindult a médiában, a facebookon, ez már érthetetlen számomra! Olyan emberek tesznek fel magukról megemlékezős, gyertyagyújtogatós képeket, kipával a fejükön, akikkel éveket dolgoztam együtt, soha nem mondta hogy zsidó, sőt, még szidta is őket!

Most meg zsidó boltba jár vásárolni, zsidó étteremben eszik, és pulykából készíti a töltött káposztát!

Arról miért nem beszélnek, hogy nem csak zsidókat hurcoltak el munkatáborokba! Nem csak zsidók haltak bele az éhezésbe,a betegségekbe, a kínzásokba! És jóval több áldozata volt II. világháborúnak, mint amennyi zsidó áldozatról beszélünk! Arról már nem is szólva, hogy semmilyen egyértelmű bizonyíték nincs arra, (néhány vallomást leszámítva) hogy megsemmisítő táborként üzemeltek ezek a munkatáborok!


2015. jan. 28. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"Arról miért nem beszélnek, hogy nem csak zsidókat hurcoltak el munkatáborokba!"


Beszelnek.


" semmilyen egyértelmű bizonyíték nincs arra, (néhány vallomást leszámítva) hogy megsemmisítő táborként üzemeltek ezek a munkatáborok!"


De van.

2015. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Elhurcolták a romákat is.

Zsidók vezetik a világot,miért is ne kellene megemlékezni a mùltról?!

2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem vittek el bzonyítékokat nem tudom viszont mivel ugyan az volt mint a kommunizmus (amiben a vezetők nagy része amúgy zsidó) voltak munkatáborok ahova főként kínozni megölni vittek embereket. Az hogy a negyedik unoka is siránkozik azért van mert esetleg kaphat érte minimum hátbaveregetést akár pénzt viszont szimpátiát nagy eséllyel. Mintha leírná hogy háborús hős volt a nagybáttya.

Szóval elég valószínű hogy elvittek zsidókat viszont az is tuti hogy az unokát ez már fizikailag nem érinti csak haszon miatt. Legalábbis ha kiderülne hogy a dédimamát megerőszakolták akkor nekem emiatt nem nagyon lenne más életem. A lényeg hogy haszonszerzés nem mellesleg a kommunisták szerintem több embert öltek vittek recskre meg andrási utra esetleg bátyákba akik közül rákosi lenin kádár zsidók és nagyon hasonló rendszer mint a náciké ráadásul azt is pénzelték bush bankok.

2015. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetro ***** válasza:
77%

Kezd elég lenni a zsidókból.

Már megint egy nem zsidó hozza fel a témát. Mind szinte mindig.

2015. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
70%

"Az hogy a negyedik unoka is siránkozik azért van mert esetleg kaphat érte minimum hátbaveregetést akár pénzt viszont szimpátiát nagy eséllyel. Mintha leírná hogy háborús hős volt a nagybáttya. "

kamu. az első unoka se kapott egy fillért se soha sehol, nem hogy a negyedik. egyszerű rasszista ferdítés...

2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Zsidók vezetik a világot"


Kinaban ezt elmondtad mar?

2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Kárpótlást csak az kapott, akit magát is elvitték, vagy élt a háború alatt és meghalt családtagja, a későbbi generációk már nem.


Amúgy tényleg, a kurucinfón és hasonlókat sokszorannyit írnak a holokausztról, mint a zsidó lapokon, a szélsőjobbosok pörögnek a témán, nem a zsidók/liberálisok. Fb-n is azért látsz csak most sok ilyen posztot, mert most volt a 70. évfordulója.


Az meg nem rohadtul mindegy neked, hogy valaki miből készíti a töltött káposztát?

2015. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Őszintén mondom semmi bajom a zsidókkal. " - dehogynem ... le is írtad
2015. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként téged tényleg érdekel a cigány holokauszt, a meleg áldozatok stb.? Ha igen, ajánlok könyveket a témában, már ha tényleg szeretnél is erről is valamit tudni, nemcsak a zsidókat támadni ezzel.


Ja, amúgy a "túl sokat emlékezünk a holokausztról"-típusú emberek tudják, hogy pl. hány Trianon-emlékmű van az országban? Majdnem 400. És holokuaszt-emlékműből? Tizenhat...

[link]

[link]

2015. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

[link]

[link]

Az a bosszantó hogy a kommunista gyilkosok még mindig fontos posztban vannak. Szerintem a kommunizmus ugyan az mint a nácizmus vagy fasizmus. A felépítés a népbutítás valami idióta indok a népírtáshoz. Viszont kádár cimborák nagyon is ott vannak a fontos helyeken. Egy lassú ellenőrzés kéne csak a nagy cégeknél meg pártoknál. A kettős állampolgárokról meg akik nemzetbiztonsági kockázatok nem is szolva

2015. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!