Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire van igaza a tanárunkn...

Mennyire van igaza a tanárunknak a zsidókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista vagyok és ma volt egy kis időnk történelmen és beszélgettünk erről-arról.


A történelemtanárunkat nagyon szeretjük, mivel elfogultság nélkül tanít.Tehát nem visz ideológiát Horthyhoz, Trianonhoz, a Kádár rendszerhez meg a többihez.Mindig elmondja a negatívumokat és a pozitívumokat.


Ő se nem jobboldali, sem baloldali.


Ma viszont beszélgettünk kicsit a zsidókról.A tanárunk elég jól nyomon követi a politikai eseményeket, erről a MAZSIHISZ-es vitáról volt szó.Mondta, hogy a zsidók utálják a jobboldali pártokat és egy jobboldali pártnak sokkal jobban kell úgymond "nyalizni" a zsidók felé, mint egy nem jobboldalinak, ugyanis a zsidók csak a baloldali és a liberális pártokat szeretik.

Még azt is mondta, hogy a zsidók irányítják a globális médiát és a gazdaság terén is hihetetlen nagy befolyásuk van.

Erre azt mondta, hogy ezt kimondani nem antiszemitizmus, hanem tény.


Az én véleményem szerint igaza van, a zsidóknak elég messze elér a keze.De, kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2014. febr. 12. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Ezek köztudott dolgok, nincs min vitatkozni igazából.
2014. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Eléggé helytálló dolgokat mondott.
2014. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Ez így van.
2014. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Csak sajnos, ha kimondod az igazságot, rögtön antiszemitizmussal vádolnak.
2014. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
Ez elég részrehajló. A tanárok is jobboldali, azért vélekedik így.
2014. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

A "MAZSIHISZES vitával" kapcsolatban abban igaza van, hogy a jobboldali pártokat kevésbé szeretik a zsidók, de ezek a szervezetek általában diplomatikusak. A ballib(zsidó) "értelmiség" akik jóval támadóbbak.

Jobboldaliként egyébként én sem értem minek az emlékmű és a Sorsokháza, ha nincs rá társadalmi igény. Úgy tűnik egyedül Schmidt Mária szórakoztatására épül. Nem vagyok híve az ilyen ideológiai(főleg történelmi)és rasszista szintű politizálásnak. Egy Oliver Stone vagy Mike Moore, úgy is be tud mutatni egy káros társadalmi berendeződést, hogy egyszer sem ejtik ki, hogy zsidó. Jóval hatásosabb és célravezetőbb.

2014. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Igazat mondott.
2014. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Azért ne nagyon hangoztasd hogy a tanárod antiszemita nézeteket vall mert gyorsan elveszítheti az állását, mondjuk megérdemelné.
2014. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Ez persze azt feltételezné, amit minden buta "konteo" hívő hisz, hogy "a zsidók" mindenben egyetértenek és egységesen cselekszenek. Eközben maguk a zsidók használják a leggyakrabban azt a mondást, hogy "három zsidó, négy vélemény"...

Kérdező, ne hagyd, hogy a buta és szűk látókörű emberek megtévesszenek.

2014. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

9


Itt te vagy az, akit hülyének néznek.

Sehol nem írta, hogy az összes zsidó.

2014. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!