Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidókkal pontosan mi a baj?

A zsidókkal pontosan mi a baj?

Figyelt kérdés

Szerintem legtöbben akik azt mondják nem szeretik őket, igazából nem a zsidókkal van a problémájuk, hanem a liberálisokkal illetve liberalizmussal.


Hisz mi baj lenne azzal, hogy nem esznek sertéshúst, vagy, hogy sófárt fújnak néha?


Sajnos a zsidók között igen sok a liberális, azt hogy ennek van-e valami történelmi jelentősége azt nem tudom.Illetve az olyanok is vannak, aki módosabbak és anyagilag támogatják ezt az ideológiát


Kezdetben az olasz fasiszta pártnak is több, mint 200 zsidó tagja volt, némelyikük elég magas pozíciót szerzett, például Aldo Finzi pénzügyminiszter lett.A német követelőzés után viszont kidobták őket a pártból


Az SZDSZ óta gondolják sokan, hogy minden zsidó liberális.Ugyanis ebben a pártban tényleg sokan voltak.


Akik nem szeretik őket, tőlük kérdezem:Igazam van?



2014. febr. 20. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy még mindig bűnösnek állít be ENGEM IS. Mégis mi a fene közöm van nekem hozzá? Még a menetét se tudom, mi hogyan történt, mert nem figyeltem töri órán annyira, aztán itt mondogatják, hogy a magyarok ugyanúgy bűnösek....ki? Én? Nem inkább a 70 évvel ezelőtt élő "királyunk"? Ha ezt valaki megmeri mondani akkor meg csúnya rasszista, mehetsz börtönbe stb... és az ilyenek irányítják a gazdaságot..sőt, mindent.


Eléggé burokban élhetsz, ha erre nem jöttél rá.


Figyeld csak meg. Bárki aki ezt kifogja majd mondani a jövőben (államfő, vagy bárki nagy ember) annak az országnak a pénze hirtelen fele annyit fog érni, nem kapnak semmilyen támogatást meg média által terroristák lesznek.


Figyeld csak meg.

2014. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
33%

Akiknek bajuk van velük azoknak nem a vallásukkal van problémájuk (jól mondod), hanem azokkal az ideológiákkal amit néhány zsidó követett a történelemben. Meg szerintem ami Izraelben folyik (szélsőséges zsidók foglalják Palesztinát) az is kihatással van az imidzsükre.


Ha az egyik ismerősömről kiderülne, hogy zsidó származású, nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. Úgyhogy szerintem ez az antiszemitizmus kicsit médiailag felerősített téma, csöppet sincs olyan rossz helyzet mint ahogy beállítják.

2014. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Első vagyok:


Ja és különböztessük meg a cionista zsidót, meg a csak simán zsidót.


Zsidókkal semmi bajom, de amelyik az arcomba nyomja a hülyeségeit az nem kóser.

2014. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Kollektíven minden magyar emberbe bűntudat akarnak kelteni amiatt ami történt velük 70 éve. Te éltél akkor? Van bármi közöd hozzá? Szerintem semmi. Ezenkívül erősen nemzetellenesek.
2014. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, hogy az első hozzászóló a "Nem inkább a 70 évvel ezelőtt élő "királyunk"?" mondatával kire céloz, jó lenne ezt nem burkoltan, hanem érthetően kifejteni.

.

Nekem csak annyi a bajom a zsidósággal, hogy a saját értelmiségeik, gyakorlatilag terrorba tartják a föld nevű bolygót, a II. világháború alatt bekövetkezett veszteségeik miatt.

Még mielőtt holokauszt-tagadó lennék, és a perrel fenyegetnének, gyorsan meg is jegyzem, hogy rengeteg értelmetlen halál volt nem tagadás. Több millió olyan ember halt meg, akik semmiről sem tehettek (és nem csak zsidók), egyszerűen annyi volt a "bűnük", hogy egy felekezethez tartoztak.

.

Nos ezt a hatalmas EMBERI tragédiát kihasználva még mái napig is 90-100 éves "bűnözőket" vadásznak, és mára már ott tart a dolog, hogy a meg-nem született gyermekem is "bűnös", mint ahogy anyám, és én is.

.

Kikérem magamnak, én (mi) nem vagyok bűnös, és egy általam illegitimnek tartott pártelnök, vagy egy általam illegitimnek tartott "Köztársasági elnök", holmi parancs szóra engem ne ismerjen el, hatalmánál fogva bűnösnek.

.

Kellett egy egységes ország, ahová kellettek hasznos zsidók. És éltek a földön "nem hasznos zsidók", és őket kellett tömeg-legyilkolni.

Gyakorlatilag ennyiről van szó.

.

Egyébként a liberalizmust börtönnel büntetném. Azoknak se hazájuk, se tudatuk, se pedig önálló gondolataik nincsenek.

2014. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek. A liberalizmus egy betegség, amit meg kell állítani.
2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Például ez a felfokozott, gonosz rasszizmus, hogy mások alsóbbrendűek. Ők sovinisztábbak, mint bárki más. Vagy hogy erkölcsileg nem állnak valami magas szinten. És külsőre is nagyon mások. Valójában nem sokban különböznek a cigányoktól. Ez tény. De ezt a többség nem tudja.
2014. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a zsidókkal van a baj, hanem a terjedő rasszizmussal, azt kéne megállítani.
2014. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem a zsidókat mert sajnáltatják magukat, becstelenek, a nem zsidókat lenézik és semmibe veszik(bizonyára van kevés kivétel is), a háttérből irányítanak mindent, úgy hogy nekik legyen jó, gyakran a háborút támogatják, amíg őket nem éri el...stb.
2014. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!