Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért is verte át őket a bank?

Miért is verte át őket a bank?

Figyelt kérdés

[link]


Őket átverték, nekik tartozik a bank. Aláírták a hitelszerződést, tájékoztatva voltak mindenről. Elolvasták a hitel kondícióit, általános szerződési feltételeit, a pszáf tájékoztatóját az eladósodás veszélyéről? Ez több 10 oldal. Ha nem, akkor mi a probléma? Miért lettek ők átverve, és miért tartozik nekik a bank?


2014. szept. 26. 13:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A szerződést a két fél szabad akaratából írta alá.


Innentől nincsen köze senki harmadiknak hozzá, hogy az egyik buta, sőt ostoba volt-e. A magyar államnak nem dolga az agyhalottak védelme. A magyar bíróságnak meg nem kellene a magyar állam seggét nyalnia. Főleg nem egy olyan ügyben, amiben mindkét fél nyert az ügyleten évekig, aztán mikor az idióta rájött, hogy ökör, elment miniszterelnök bácsihoz...

2014. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ahogy a közgáz tanári mondaná: "a magyar átlagember nemzetközi viszonylatban mérve is, sz**t sem ért a világgazdasághoz,joghoz vagy a saját pénzéhez." :D Ehhez jön egy kommunistára hajazó "jóságos allam" es mindenki boldog. Ja,nem.
2014. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Napfonat ***** válasza:

Tehát járjon mindenki közgázra, ha hitelt akar felvenni úgy, hogy meg is értse a hitelszerződést? Nem gondolod, hogy a pénzvilág az emberiség hülyítésére játszik, és arra, hogy minél több szerencsétlennel kikúrhasson?

Ez az új világ?

2014. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez közgázra járni, csak nem biodroidként kell élni az életed, hanem foglalkozni kell dolgokkal a TV-n és/vagy a Facebookon kívül.

És igen, ha nem értesz egy hitelszerződést akkor tanuld meg megérteni. Nem értem, hogy mit vársz, a bank önzetlenségből, jófejségből ad egy halom pénzt? :D

Szegény kisember, csúnya világ kihasználja, brühühü...nem tudom, hogy a korosztályom(középkor) nagy része hol a fenében nőtt fel? Valami rózsaszín álombuborékban, ahol valaki mindent megmondott, hogyan kell csinálni?

2014. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mert ahogy már párszor leírtam, engem is megpróbáltak és van olyan ismerősöm, akit sikerült is nekik.

Nem tudom a fentiek közül mennyinek állt ez meg, de biztos van ott is, akit jól átnyomtak a palánkon.

2014. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Már nem azért de az eléggé nagy átverés hogy az eredeti összeg HÁROMSZOROSÁT kell visszafizetni a hitelfelvevőnek.Még ha a kétszeresét kéne visszafizetni még az is sok lenne


Az meg egy másik szemétség hogy hiába van valakinek 10 milliós háza amivel bőven tudná törleszteni az 5 milliós hitelét mégis csak 1 millióért fogják elárverezni a házát és akkor nem elég hogy elveszítette a házát de még mindig adós marad a banknak?Mi ez ha nem átverés és kizsákmányolás?


Ti könnyen beszéltek mert anyuci apuci eltart vagy pénzzel titeket vagy talán olyan vállalkozásotok van amit ismerősök segítségével építettetek fel.De építsetek már fel egy nyamvadt vállalkozást ÖNERŐBŐL és majd akkor pofázzatok.Mi erre ezért vettük fel a hitelt hogy sikeresen létrehozzunk egy vállalkozást nem pedig azért hogy életünk végéig fizessük azért a pénzért amit fel se vettünk.De lehet nyugodtan pocskondiázni meg fikázni,csak ehhez értenek a magyarok,semmi máshoz

2015. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
És a szerződési feltételek el nem olvasásához is kifejezetten jól értünk. Nektek ez a dilitek, hogy aki önerejéből sikeres, vagy nem panaszkodik, az csak is eltartott, meg csókos lehet? Szánalmas.
2015. febr. 25. 16:16
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerződési feltétel ide vagy oda ez akkor is túlzás amit csinálnak.De mindegy majd ha kirepülsz anyádék fészkéből majd akkor rádöbbensz hogy milyen is a való világ


"Nektek ez a dilitek, hogy aki önerejéből sikeres, vagy nem panaszkodik, az csak is eltartott, meg csókos lehet?"


Ez meg mi?Ellent mondasz saját magadnak.Aki önerőből sikeres az hogy lehetne már eltartott meg csókos?Először fogd már fel amit írok azt majd utána válaszolj de leírom mégegyszer:


Tipikusan jellemző hogy azok szokták fikázni a másikat akik apuci-anyuci vagy jó ismerettség miatt helyezkedtek el jó helyen.Aki önerőből ér el valamit annak minden tiszteletem kijár,de ilyet nem mondtam hogy ezek az emberek csakis eltartottak vagy csókosak lehetnek

2015. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Miért kevered bele anyámékat, amikor már évek óta nem lakom otthon, és saját életem van, hitel nélkül? :D (anyukámék szegény emberek, soha nem voltak gazdagok, még én segítem őket)
2015. febr. 26. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!