Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne zaklasson...

Mit tegyek, hogy ne zaklasson tovább a Cetelem Bank?

Figyelt kérdés

Egy titkos, újonnan létesített vezetékes számon két naponta hívnak, és keresnek valakit, aki nem én vagyok. Minden egyes alkalommal elmondtam szépen, csúnyán, üvöltve, veszekedve, hogy nem én vagyok, akit keresnek, és többet ne hívjanak. Válasz nincs, reakció nincs, de hívnak újra és újra, ma kb. 10-edszer.


Talán egy adósuk találomra megadott egy számot, ami az enyém? Arra gondoltam, hogy legközelebb elvállalom, hogy én vagyok, és így legalább megtudhatom, miről van szó. De ettől még valószínűleg nem fognak megszűnni a hívások... Ja, és persze soha, semmilyen kapcsolatban nem voltam a Cetelem bankkal.



2014. márc. 13. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd az ügyintéző főnökét a telefonban, és beszéld meg vele, hogy ha nem hagyják abba, akkor feljelented őket zaklatásért. Már amennyiben valóban semmi közöd a bankhoz.
2014. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
En a helyedben siman feljelentenem oket, sot meg azzal is megfenyegetnem, hogy ha nem hagyjak abba, akkor benne lesznek az esti hirekben is. Nyomorultak.
2014. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Feljelentés.
2014. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feljelentésre nem vagyok felkészülve, mert nem készítettem a beszélgetésekről hangfelvételt, meg nem is tudom, hogy kell. E nélkül meg biztos letagadnák a hívásokat. Biztos naiv vagyok, de én még valahogy mindig nem akarom elhinni, hogy nem hagyják abba.
2014. márc. 13. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Tertivevenyes ajanlott levelben ird meg, hogy ez nem a te szamod, a tovabbiakban rogzited a hivasokat es feljelentest fogsz tenni. Ird meg a homarra is ha van idod, kapjon egy kis negativ reklamot.
2014. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 13. 19:45
 7/7 anonim válasza:
Nagyon buták vagytok...
febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!