Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miből él a magyar?

Miből él a magyar?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vásárolni,(nem reklámozom ezért csak annyit,hogy minden városba van és olyan fellüről mint egy konzerv)nos abba voltam nézem a dátumot "19.nap a hónapból"

Fizetések a köztisztviselőknek 3.án van ( úgy tudom )ami átlagba olyan 150 ezer,jó ezzel nincs is gond de sajnos elég kevés,akkor vannak a gyári melosok vagy mi Ők 10.én kapnak minimálbér körüli összeget ami olyan 70?! az is kevés sajnos. Ügye még vannak a nyugdíjasok akik változó,hogy mikor kapják kevés bérüket tegyük fől 140 de akkor az már sok.Meg vannak a munkanélküliek közmunkások elvileg 10.én kapnak Ők is keveset tán 47 ezret?!


Parkolója a boltnak dugig volt gépjárművekkel becsülésem szerint átlag életkoruk 5-6 év volt kvázi nem olcsó a bérekhez képest, emberek megpakolt kosarakkal,bevásárló kocsikkal jöttek ki. Nem vagyok se irigy se gonosz ember,nekem ez kicsit feltünő,hogy orrba-szájba nyomják a tévébe,hogy milyen szegény Magyarország mennyi hiteles ember van akkor mégis miből tartja fönn magát az ember?


Kérdés adott.



2014. aug. 20. 09:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, hogy mi bajotok van.

Orbán Atyánk 2 éve jelentette be, hogy vége a jóléti államnak és most jön a munkaalapú társadalom.

Ez kellett, ezt kapjátok.

2014. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!