Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A női emancipáció nincs egy...

A női emancipáció nincs egy kicsit eltúlozva?

Figyelt kérdés

A nők az emancipációs agymosás következtében, hogy is mondjam, "kurtizánkodnak".

Ha férjhez mennek és nem elégedettek, akkor idegileg ledarálják a férjüket. Ha engedetlenségük miatt elcsattan egy pofon, szaladnak a látleletért, aztán 20 év házasság után bírósági segédlettel kiteszik a férjüket a közös lakásból, gyereket elszedik, pénzt elszednek, a volt férjüket örömmel teszik tönkre.

Ilyen az európai NŐ!


Ez normális?


Mellesleg egy apa is tud gyerekeket nevelni, sokszor sokkal normálisabban, mint egy nő.



2014. júl. 24. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
81%

10%os látom nem megy a matek se, de most ezt hagyjuk.

Egyetlen férfinak sem kötelező megházasodni, nem kötelező bárkit is eltartania, azt kezd az életével amit akar.

Szóval igazán nem értem mire ez az óriási felháborodás.

2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
23%
Szerintem az a gond,hogy az egész emancipáció meg a feminizmus egy frusztráló dolog. Frusztrálja a férfiakat, a nőket, a nem feministákat meg a feimnistákat is. Klasszikus esete annak amikor egy társadalmi csoport elfolytások, vagy azoknak érzete miatt úgymond ''lázad''. Ezzel csupn az a baj-több tudományos munkában is olvastam, s magam is kutattam a témában(viszont történelmi és pszichológiai kontextusban)- hogy a nőkeben,ha egy eszme, vélemény, vagy gyűlölet ''megfogan'', az sokkal mélyebben és erősebben én mint mondjuk egy férfiban. Mondjuk háborúk és polgári forradalmak idején, a női gyilkosok és lázadók sokkal véreskezűbbek és elvetemültebbek voltak mint férfitársaik,mert személyes ügykétn élték meg az egyébként tőlük függetlenül is létezhető dolgokta,sorsokat. Sokkal veszélyesebb rájuk a hatalom és az annak megszerzése iránt való vágy. Irodalmi példa: Lady Macbeth(Shakespeare: Macbeth).
2014. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Ehhez nem semmi tökösség kell, hogy kijelentsd, hogy ilyen az európai nő! Nem jött be az élet, aztán itt ócsárolod a női nemet. Ezzel csak a férfiakat járatod le, mégsem mondom, hogy kár, hogy minden férfi ilyen faragatlan, mint te.
2020. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!