Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A női emancipáció nincs egy...

A női emancipáció nincs egy kicsit eltúlozva?

Figyelt kérdés

A nők az emancipációs agymosás következtében, hogy is mondjam, "kurtizánkodnak".

Ha férjhez mennek és nem elégedettek, akkor idegileg ledarálják a férjüket. Ha engedetlenségük miatt elcsattan egy pofon, szaladnak a látleletért, aztán 20 év házasság után bírósági segédlettel kiteszik a férjüket a közös lakásból, gyereket elszedik, pénzt elszednek, a volt férjüket örömmel teszik tönkre.

Ilyen az európai NŐ!


Ez normális?


Mellesleg egy apa is tud gyerekeket nevelni, sokszor sokkal normálisabban, mint egy nő.



2014. júl. 24. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
76%

"Ilyen az európai NŐ! "


Jah! Cudar egy világ. Mennyivel jobb lenne Jemenben 8 éves kislányokat elvenni, majd halálraerőszakolni...

2014. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
61%
Jah igazad van miért is nem viselnek csadort, miért nem legális a megkövezés meg miért nem lehet bevarrni a nunijukat kamatyolás után mint a csodálatos Iránban. Agy mosott szélsőjobber.
2014. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
64%
Mi történt? Kidobott az asszony, mert azt hitted hogy erős vagy?
2014. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
42%

Heeeeeeeeeeeeeee? A feminizmus (elég nyilvánvaló) túlzásairól tilos beszélni, mert rögtön rád fogják, hogy nőket akarsz kínozni szabadidődben?

Azta...

2014. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem erősködtem, nem is pofozkodtam, csak veszekedtünk.
2014. júl. 24. 21:12
 6/63 anonim ***** válasza:
37%
Talán jól alá kéne rakni akkor nem lenn ennyi probléma. Ha talán kevesebb időt töltenél a qruty infó olvasgatásával és kevesebbet járnál antiszemita gyűlésekre tovább bírnád 3 percnél és az asszony sem rakná szét minden szembejövőnek.
2014. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
39%

Tény, h manapság az asszony is simán félrekefél, de az a te hibád is.

Mondom ezt úgy, h engem is csaltak már meg.

Amitől viszont rosszul vagyok én is, h rendvédelmi szerveknél könnyített felvételi(minek?majd ha vészhelyzet van akkor is kér előnyt,) meg a kvótarendszerek egyes helyeken.

2014. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom a kérdező miért ilyen szerencsétlen, én bírom az intelligens csajokat.

Sőt, a nagybetűs NŐ igenis legyen öntudatos, és feminista.

2014. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
56%

Van egy kis igazság abban, amit írsz. Ma már a nők is "ki akarják élni" magukat, lehetőleg minél több férfivel.

Ha a férj nem ugrálja őket körül, akkor nem boldogok. Jöhet a válás a és a következő férfi.

Váláskor pedig mindig a férj fizet rá.

2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
70%

A szemét nők!


Van pofájuk emberként ugyanúgy élvezni az életet, mint a férfiak! Pfuj, micsoda fertő!!!

2014. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!