Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A női emancipáció nincs egy...

A női emancipáció nincs egy kicsit eltúlozva?

Figyelt kérdés

A nők az emancipációs agymosás következtében, hogy is mondjam, "kurtizánkodnak".

Ha férjhez mennek és nem elégedettek, akkor idegileg ledarálják a férjüket. Ha engedetlenségük miatt elcsattan egy pofon, szaladnak a látleletért, aztán 20 év házasság után bírósági segédlettel kiteszik a férjüket a közös lakásból, gyereket elszedik, pénzt elszednek, a volt férjüket örömmel teszik tönkre.

Ilyen az európai NŐ!


Ez normális?


Mellesleg egy apa is tud gyerekeket nevelni, sokszor sokkal normálisabban, mint egy nő.



2014. júl. 24. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
77%

Már megint gonosz nő létetkre bántjàtok Magyarország egyetlen igazi férfiját. Fel meri emelni a hangját annak ellenére hogy a "gyengébbik nemhez" tartozik. Szégyellhetnétek magatokat! Meg vannak az okai hogy mért gondolkodik így. Nem volt mögötte egy nö, aki szereti. A kishuga folyton verte, anyjanem volt. Az apja egyszer kiverte a pàrnára, hősünk nő nélkül fogant, majd egyedül született is meg. Az iskolában is kínoztàk. Az aljas tanárnők olyan alantas eszméket tanítottak, mint: nőt nem verünk, vagy WC után megtöröljük a fenekünket. A második osztály elvégzése után, emberünk úgy gondolta, hogy elég volt neki húsz év tanulás, tehát elment dolgozni. Nagy kariert futott be utcaseprőként. Meg volt a lahetősége, hogy előrrébb jusson. Elő akarták léptetni sepregetőből kukatologatóva, de itt jött a tragédia! Egy hozzánemértő nő döntött a sorsáról, és a polgármesterasszony kirugta az állásából, hogy a saját férjét tegye a zsíros állásba. Ez hősünkben akkora lelki törést okozott, hogy bosszút fogadott. Megnézte az összes Hitler beszédet, és a penge filmeket. Ezen túl a sötétségben él, és nővadászként küzd a sátán szolgái ellen.

Tehát ha máskor asszony létetekre valakinek ellentmobdtok, gondolkozzatok el rajta, hogy meg van az oka hogy útáljon titeket.

2014. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindent megmagyaráz!

Ha lenne lelkem, el is sírtam volna magam ezen a tragikus történeten :(

2014. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy sejtettem, nem kaptam érdemi válaszokat.


Nem veszitek észre, hogy most is az alapvető nemi előjogaitok védelme mögül támadtok? Én is lezárhattam volna ezt az egészet, hogy kuss van annak aki fogott már f**zt a kezében.


Az apasági teszt meg pont azért fontos mert a nyílt férfiellenes intézkedések intő példája. Ráadásul Németország, és Franciaország az EU két vezető hatalma, tehát az ő akaratuk érvényesül.


Bezzeg ha a világ másik felén valami olyan törvény van ami nem tetszik a feministáknak, akkor ott egyből csak csúnya, gonosz nőelnyomás lehet.


"Ezek (EGY RÉSZE) valós probléma, amik ellen fontos lenne tenni valamit."


Mondjuk nem csak a férfiak bűnösséget kihangsúlyozni, hanem az áldozatát is.


[link]


Még mielőtt lecsapnád a labdát, én nem tagadtam a nők elleni specifikus bűncselekmények létet, hanem a természetes nemi szerepekből származtattam. A fenti linkbben vannak érdekes adatok, lehet szemezgetni.


"(Nem, nem a neten való siránkozásra gondolok)."


Senki nem siránkozik a neten. Én valós problémákról, tényekről beszélek, míg a nagy netes portálokon folyamatosan jelennek meg férfiellenes inditatású propaganda anyagok (Index, Origo,).


Vagy gondoljunk csak a nőkre szakosodott magazinokra, de még ez az oldal is egy férfiellenes szócső lényegében. A férfiaknak szóló médiában ellenben nincsenek hasonló tartalmak.


"mert a férfiak nagyobb valószínűséggel követnek el családon belüli erőszakot"


A családot inkább ne emlegessük fel. Jelenleg olyan erkölcsi, és törvényi szabályozás áll fenn, hogy mindennek csak a férfiak részéről van következménye.


Egy nő hülye lenne megütni egy férfit, sokkal előnyösebb ha kiprovokálja magának az ütést. Jóval nagyobb kárt tud okozni ezzel a férfinak. Ráadásul a férfi keze alapból megvan kötve a házassággal, az anyagi veszteség garantált, és persze az erkölcsi is.


"hajlamosabbak a hűtlenségre is"


Az önmagában nem hűtlenség, ha egy férfi nem feltétlenül csak a feleségével létesít szexuális kapcsolatot. Egy okosabb férfi nem is válik el egy másik nőért. Ettől még nem lesz rossz egy házasság.


És igen a nő részéről viszont ez nem elfogadható, pontosan azért amiért mindenféle szexuális probléma után mindenki a férfit hibáztatja: egy férfi megdugta a szomszéd lányát/feleségét, nem jó a szex stb. stb. Kulcs-zár effektus.


"Egy nő nem kel úgy fel egy átlagos reggelen, hogy "De szépen csicseregnek a fák és zöldülnek a madarak EL AKAROK VÁLNI!!"


Mint már korábban mondtam a nő számára a teste nyújt, hatalmat, vonzerőt. Mégse látni hogy a férfiak tömegével válnának el a 40-50 éves elfonnyadt feleségeiktől ( a "megcsalás" nem ugyanaz).


A nők hatalma tehát nem ingadozó, a testük inkább évtizedekig stabilan alkalmas, a lejtmenet majd csak utána jön. Ezekből kifolyólag nem sok dolog van amivel egy már megszerzett férfit elveszíthetnek.


A férfiak viszont nem a testükből élnek. A legtöbb férfi el se éri a nők által megkívánt státuszt, hatalmat, de aki el is éri, könnyen elveszítheti, lecsúszhat. Könnyű tehát nem megfelelni a nőknek. A törvények itt sem a férfiaknak kedveznek.


Az alkotmányhoz meg ennyit:

[link]


(5) Magyarország külön intézkedésekkel védi a gyermekeket, a NŐKET, az időseket és a fogyatékkal élőket.


"te se sűrűn mondtál semmit a "macsó parlamentre""


Mondtam hogy a férfiak alapból a nők érdekeit nézik. Nincsenek férfi érdekvédelmi szervezetek, míg nőiből számtalan van. A macsó Parlamentet meg hagyjuk. Mind a baloldal, mind a jobboldal olyan eszméket vall amely vagy liberális, vagy konzervatív módon jutalmazná a nőket előjogokkal.


A baj az hogy, legyen bármiféle probléma azt jól a férfiak nyakába lehet varrni. Egyszer nagy, karrierista, és liberális nőjogi harcos vagyok, máskor megy nagy konzervatív, családanya, a lényeg hogy a férfiakkal szemben ezeket eszméket semmilyen szinten nem vallom.

2014. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó...ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor a nőgyűlölő nézeteidet továbbra is csak a neten hirdesd. Én azért élőben egy iciripicirit félnék ilyen ergya nézeteket felvállalni...bár kétlem, hogy van olyan nő a világon, aki csak a közeledbe is menne vagy komolyan venne...bár nem is kell nőnek lenni ahhoz, hogy szánalmasnak látszódj.
2014. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
60%
Ne torodjetek a 11%-ossal, a gondozoi veletlenul elfelejtettek beadni neki a gyogyszereit.
2014. aug. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
39%

Aha, igen. A férfi csak addig jó amíg titek szolgál.


Az alábbi adatokat egy kedves hozzászóló számolta ki egy ostoba, férfiellenes hangnemű ferdítő cikk alapján: [link]


A nőknek összesen kifizetett nyugdíj: 105 777 350 000

A férfiaknak összesen kifizettet nyugdíj: 76 737 850 000


A női átlagnyugdíj: 86 652

A férfi átlagnyugdíj: 101 317


Várható női életkor: 78

Várható férfi életkor: 72


Átlag nőnek összesen kifizetett nyugdíj: 16 637 204

Átlag férfinek összesen kifizetett nyugdíj: 12 158 000


Ne higgyük, hogy ez csak a nyugdíjak terén van így. Nem véletlenen, hogy nem illik ezt a kérdést közgazdaságtanilag vizsgálni, mert ez már politikailag nem korrekt. A férfiak kizsákmányolása viszont az.

2014. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
83%

[link]


"Tavaly a hazai férfiak bruttó átlagfizetése 220 000 forint volt, míg a nőké 173 400 forint, vagyis Magyarországon a nők átlagosan 21 százalékkal kerestek kevesebbet a férfiaknál, ez a különbség pedig évek óta nem változik - derül ki a Workania állásportál által működtetett fizetesek.hu internetes bérfelmérés legújabb kutatásából.


Az európai átlag a férfiak és a nők közötti fizetési különbségek tekintetében 16 százalék. Magyarországon 2011 óta a nők minden évben átlagosan 21 százalékkal kerestek kevesebbet a férfiaknál, bár az azt megelőző években ez az érték még 23 százalék volt.

Minél magasabb pozícióban dolgozik egy nő, annál nagyobb lemaradásra számíthat a fizetésében a férfiakkal szemben. A legnagyobb differencia a felsővezetők között mutatkozott, ahol a nők átlagosan 26 százalékkal kerestek kevesebbet férfi kollégáiknál, a középvezetőknél pedig 18 százalékos a lemaradás."


PUSZI...


A férfiaknak azért fizetnek ki kevesebb nyugdíjat, mert rövidebb ideig élnek (meert ugye te is szépen bemásoltad, hogy az átlag nyugdíj viszont kevesebb a nőknek)


Már látom a következő kérdést:

"Miért élhetnek rövidebb ideig a férfiak?"


Kezdjük ott, hogy:


- nem azért, mert az egészségügy kisebb figyelmet fordít rájuk

- és nem is azért, mert a nők a halálba kergetik őket

[link]

:DD

A férfiak úgy tűnik, h hajlamosabbak egészségtelen életmódot folytatni - nem én találtam ki........


(BASSZUS GYEREKEK, MINEK KELLETT VISSZACSALOGATNOTOK? Olyan nehéz megállni, hogy ne reagáljak a hülyeségeire :S )

2014. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
81%
Had beszéljen. Legalább ennyi szórakozása legyen.(ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy bárki is szóbaáll vele) Én mindig jót nevetek az idióta hozzàszólásain.
2014. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
49%

Az általam fentebb leírt egyszerű adatok, összefésülve a nők előnyösebb nyugdíjazási feltételeivel jól mutatják hogy a nők sokkal kevesebb, és könnyebb munkával is több nyugdíjat kapnak mint a férfiak.


Ha még hozzávesszük hogy a férfiak aránya az életkorral együtt csökken akkor azt is megállapítottjuk hogy gyakorlatilag a munkaképes férfi lakosság tartja el az egész rendszert.


A bérkülönbségekről szóló mese meg csak egy újabb feminista mítosz. Bérkülönbségek valójában csak a pénzügyi szférában jelentkezhetnek, ott is csak a férfiak jobb teljesítménye miatt. Ezt a legújabb statisztikák is bizonyítják, persze nyíltan nem ismerik el.


Mindenesetre, az volt a célom a nyugdíj felhozásával, hogy a média egy a valójában teljesen a nők számára előnyös rendszert is képes ostoba ferdítésekkel, manipulációkkal nőelnyomásnak eladni.


"A férfiak úgy tűnik, h hajlamosabbak egészségtelen életmódot folytatni - nem én találtam ki...... "


Az önmagában nem indok. Számtalan mélyszegénységben élő területen (Afrika, Dél-Amerika) ugyanez a helyzet pedig ott aztán nincs idő, se pénz egészséges életmód élni.


Persze lehet jönni a zöldségekkel, meg a tengeri herkentyűkkel, de a valódi okok valójában a férfiakra nehezedő társadalmi nyomás, és a bűnesetekből származó elhalálozások. [link]


Ugye a férfiaknak nem lehet önmegvalósítani, mint a nőknek.


A nő vagy munkába áll, és úgy váltogatja a férfiakat ahogy akarja, 35 évesen talán eszébe jut szülni, de valójában a munkájával nem termel hasznot a társadalom számára. Ha viszont úgy dönt inkább a családot választja akkor is nagyon jól jár.


Míg egy férfinek mindenképpen muszáj eltartja a családot(akkor is ha a nő dolgozik). Nincs önmegvalósítás mert mindenképpen nőre fogja költeni a pénzét.


A kérdés csak megint az hol van itt az egyenlőségre való törekvés? A fentiek megint csak azt bizonyítják hogy a nők nagyon is támogatják a hagyományos nemi szerepeket amíg az nekik kedvez.


Az önmegvalósítás, a karrier + a nő vagyok nekem ez jár, kombó nagyon jól működik, míg a férfiakat kiszipolyozzák. Érdemes ezen elgondolkozni.

2014. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
76%
SZÁNALMAS VAGY.
2014. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!