Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült az USA-nak 50...

Hogyan sikerült az USA-nak 50 év alatt kialakítani a néger értelmiségi réteget?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű. Olyan módszerekre, törvényekre, bármire kíváncsi vagyok ami elősegítette, hogy ilyen rövid idő alatt a négerek egy elnököt "termeljenek ki". Megkérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljunk és a néger bűnözői réteget most hagyjuk, köszönöm.
2010. jan. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív diszkriminációval, a fekete szervezetek erőteljes bevonásával, példaképek állításával
2010. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem teljesen a négerek termelték ki, angol származású az anyja. Egyébként itt is vannak értelmesek, gyurcsány szintet tuti megüti több tucat.
2010. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Van olyan, hogy "néger értelmiségi réteg" ?
2010. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vicces komment lehet (2.), de a primitív rasszista vicceket hagyjuk (3.). Nem kötelező Obamáról beszélni, az értelmiségi réteg nem merül ki egy politikusban.
2010. jan. 3. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is..

A négerek akartak tanulni, és tanultak is! Nem olyan lusta népség mint a mi cigányságunk akiket mindenhol üldöznek mert általában buták és agresszívak.

Szóval, a négerek akartak, tehát ezzel sikereket értek el. Még azok a négerek is akik nem voltak tehetségesek a tanulásban, elmentek pl. kosárlabdázónak, nagy tehetségek lettek és így is termelték a hírnevet az USA-nak. Ezért fogadhatták el a négereket. Nem mint itthon, hogy a tehetségtelenebbnél tehetségtelenebb cigányok inkább elmennek rappelgetni, vagy lopni, esetleg nőket erőszakolgatnak, ahelyett, hogy valamivel kitűnnének.


Nekem ez a véleményem, s jót tenne kedves roma barátainknak is, ha négereket nem csak 'rapperségben' majmolnák, hanem esetleg tanulásban, sportolásban...

2010. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Csak mellékesen jegyzem meg,hogy Amerikában is vannak olyan négerek,akik nem tan ulnak,olyanok,mint a m i cigányaink.,És nálunk is van sok olyan cigány,akire minden magyar büszke lehet.Ne lehet általánosítani.
2010. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit vontál le a válaszomból, hát akkor magadra vess. Igen elmagyarázom neked: Mindkét oldalon van mindenből, tudom mindig ezzel példálóztok.

De! Az sem mindegy, hogy mennyi.. cigányoknak 90%, négereknek maximum 10% ilyen lusta semmirekellő..

Nem tudom érted e, én nem általánosítok, csak közlöm a tényeket.. nem lehet mindenhol mindig beírni, hogy tisztelet a kivételnek.. na és én eddig szinte mindig minden válaszomban kiírtam, most nem, elfelejtettem elnézésed kérem. Akkor úgy írom: a cigány társadalomnak nagy többsége (tisztelet a kivételnek)

2010. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Rengeteg pénzt öltek bele és így is csak kirakat eredmények vannak.

Ugyanazok mint itt a cigányok csak ott néhányat beváktak filmekbe az itteni ember meg azt hiszi hogy jaj de sok okos feka van.

Valójában nem is nolyan sok.

Átlag IQ85

A fekték 37%-a kerül börtönbe

A feketék fele alkolista v drogos

Az erőszakos bűncselekmények felét négerek követik el

A gyilkosságok 60%-át négerek követik el.

Ez az USA ahol 12% fekete van

Dél afrikai köztársaságban napi 80 gyilkosság van.

2010. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!