Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod a hamvasztásos...

Támogatod a hamvasztásos temetést?

Figyelt kérdés

Olcsóbb, biztonságosabb mint a hagyományos. Kevesebb helyet foglal, olcsóbb a fenntartása, nincs fertőzésveszély. Kínában hamarosan kötelezővé teszik.


Ezek fényében mit tartasz fontosabbnak a hagyományokat vagy a fenti szempontokat?



2014. máj. 28. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem rég' olvastam olyat, hogy kínában már nem nagyon van hely hová temetni az embereket, szóval szinte biztos ezért lesz kötelező.


Aztán, hogy én melyiket támogatom még magas sem tudom igazából, bár már mindegy is lesz akkor nekem.....

Az őseim meg ahogy szeretnék, az a módszer lesz.

2014. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szintén hamvasztás mellett vagyok.Az okokat nem kell írnom.Régebben én is a hagyományos mellett lettem volna.Mondjuk ez,hogy hagyományos,nem biztos,hogy jó szó mert szinte a tűz feltalálásával egyidős is lehet ez a temetkezési forma.

36.f.

2014. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!