Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan állapíthatom meg, hogy...

Hogyan állapíthatom meg, hogy zsidó vagyok-e?

Figyelt kérdés
Mindig zűrös volt a családom. A szüleim is mintha titkolnának valamit. Szóval ki tudom magamról deríteni?
2009. dec. 20. 18:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
63%

itt az egyik hsz-ben azt olvasom "lezsidoztak" mi az hogy LE ???a katolikus meg föl ?tehát akkor a zsidosäg lefele van ? nem a szoba akarok belekötni,dehát ez megint lekicsinylés ! igy kellene irni: azt mondták rám,hogy zsido vagyok

különben,mi van akkor ?

2011. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
57%

Az izraeli vagyok


Azoknak, akik ehhez hasonlo valaszokat adtak:

"Ha rejtélyesen vonzódsz a pénz iránt, ha vágyat érzel a körülötted élő munkásembereket megalázni, ha vonzódsz az amerikai zászlóhoz, ha nem szereted a disznóhúst, ha ellenállhatatlan vágyat érzel egy jót táncolni egy kis klezmer muzsikára, és ha patikus/bankár szeretnél lenni, akkor sok esélyt látok rá..."


Javaskom, hogy vizsgald meg magyar oskereszteny ismeroseidet, meg fogsz lepodni, mennyi "zsidot" talalsz koztuk. Legjobb mindjart onmagadon kezdeni.

2011. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Elmégy a levéltárba családfakutatás céljából. Vagy esetleg DNS vizsgálat, de az nem olcsó dolog.
2011. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!