Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki lehet törni a középosztályb...

Ki lehet törni a középosztályból? El lehet érni valamennyi luxust?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy szívesen bejárnám a világot, utazgatnék, egzotikus helyekre. Palotát nem szeretnék, de megelégednék egy kis öko-dombházzal valahol a Balaton közelében, és igazából ennyi. De szeretnék tényleg sok helyre eljutni, különösebb luxusra nincs igényem, viszont szívesen foglalkoznék vele a vállalkozásomban.


Most épp ott kellett hagynom az egyetemet, és inkább dolgozom, mert a szüleim nem hogy nem támogatnak benne, de ki is dobtak otthonról, 22 éves vagyok. A barátnőm sokat segít mindenben. Elérhetem ezeket a célokat?


2014. jan. 1. 17:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
46%

16,


Régebben volt igen ugyanis lehetett újdonságokat kitalálni

Windows,Okostelefon,Facebook,Alternatív hajtású autók és még sorolhatnám csak sajnos manapság egyre kevesebb olyan dolog van amit ne lehetne megtalálni a boltokban vagy neten így nem nagyon van olyan ötlet amivel kilehetne törni!

2014. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Hé, ma is lehet! Millió fejlesztésre váró dolog van még a világon! Annyi minden! Főleg energia, mesterséges intelligencia, információgyűjtés téren.


Itt van például ez a gyakori. Van aki szerint ez tökéletes? Szerintem millió irányban lehetne fejlettebbé, felhasználóbarátabbá tenni és egy még a wikipédiánál is erősebb információ bázis lehetne egy ilyenből amivel még pénzt is lehetne mondjuk keresni. Hogy esetleg szakértők is regisztrálnak, minden felhasználó kapna egy szakmai kvótát, avatart. Mittudomén. Nekem senki ne mondja, hogy nem lehet már újat kitalálni....


Majd ha mindenkinek végtelen antianyagtároló energiacella lesz a zsebeiben, és gondolatra ránő a téli ruha a testére, meg csettintésre hőburok nő köré télen, terraformáltuk a marsot, minden szennyezést megszűntettünk, stb, akkor talán lehet azt mondani hogy oké....

2014. jan. 1. 18:01
 23/46 A kérdező kommentje:
De most a kérdés nem az, hogy lehet-e, hanem az, hogy kvázi hajléktalanként, lehet-e olyan célom, hogy 10 éven belül a maldív szigeteken fogok vakációzni a családommal?...
2014. jan. 1. 18:02
 24/46 anonim ***** válasza:

Nana válaszoló azt is nézd hogy ezekhez a dolgokhoz nem elég tőke és kitartás hanem megfelelő intelligencia is kell.

Például mint ahogy írtad hogy mesterséges intelligencia ami persze nagy átütőerő lenne de ahhoz nagyon nagy szerencsének kell lenni mivel olyan génnel kell születned amiben megvan a feltalálás és megvan benne a magas intelligencia!


Nem mindenhez elég a pénz és a kitartás!

2014. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet ha nagy szerencséd van vagy gátlástalan és illegális módon szerzel pénzt!
2014. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

*kérdező

elírtam bocsi

2014. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Az internet is még olyan szinten kezdetleges!... szinte gyermeteg. Itt kell nyomkodnom egy gombsort mint valami ősembernek. Erre is akkor mondom majd, hogy kész, amikor ki lesz vetítve elém személyesen Google istennő nagy keblekkel, és feltehetem neki ugyanazokat a kérdéseket amiket itt szoktam, és válaszolni is fog rá. Na akkor. Vagy inkább Wiki-nek :) Ő hitelesebb.
2014. jan. 1. 18:05
 28/46 A kérdező kommentje:

Az intelligencia szerintem olyan mint az élelmiszer, fogyasztással magához tudja venni az ember. Pont az internettől lesz mindenki egyre "okosabb" tájékozottabb, globális tudás birtokába jut.


Régen még a legokosabb emberek sem voltak benne biztosak, hogy a föld gömbölyű ma meg már minden hülyegyerek kezében ott van a GPS

2014. jan. 1. 18:06
 29/46 anonim ***** válasza:
Na látod de ezek azok amihez tehetség és intelligencia kell mert ezt megvalósítani nagyon nehéz és kb olyan szintű feltalálónak kell lenned mint Einstein!
2014. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként már lehet hang alapján keresni telefonon is és már beszélő robot is van úgyhogy azért elég jól haladunk!
2014. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!