Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megütöttem egy cigányt, mi...

Megütöttem egy cigányt, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy az iskolában az udvaron szembejött velem és az egyik lány osztálytársammal egy cigánygyerek. És beszólt a lánynak, aztán pedig megpofozta. Csak úgy, tényleg nem törtent előtte semmi. Erre én pofonvágtam, de úgy, hogy még jó sokáig piros volt. Ezután rugdostak és behívták az apjukat meg az anyjukat. Az anyja ki akart rugatni az iskolából, az apja pedig megakart folytani. Lehet ennek még következménye?

14/f


2013. szept. 15. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jól tetted. Nem hiszem, hogy lesz következménye, bár a cigányok viselkedését nem lehet európai szemmel vizsgálni, mert kulturálatlan ázsiai jöttmentek. Még egy megjegyzés: "megakart folytani" helyesen: meg akart fojtani. Ha különb akarsz lenni a cigóknál, használd helyesen az anyanyelvedet.
2013. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a retardáltaknak soha nincs önkritikájuk, így védeni fogják az akasztásérett gyermeküket. Addig van nagy szájuk, amíg többen vannak, ha odamenne 100 magyar köréd egyből elsírnák magukat. Remélem ez meg is fog történni, mert össze kell fogni ellenük. Más esély nincs.
2013. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem nem lesz baj.


Egyébként tudom, hogy hogy kell helyesen írni, csak telefonról nehéz, ezért is maradt néhol az ékezet.

2013. szept. 15. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit komoly leszek :)

Egy tipp: ha az üggyel kapcsolatban bárki kérdez bármit (tanár, barát, ismeretlen, tényleg akárki) soha, egy szóval se említsd a gyerek cigányságát. Csak annyit, hogy megvédted a lányt, de hogy a másik cigány volt, azt ne. 14 évesen valszeg nem látsz sok mindent ebben az országban, de bizonyos politikai körök szinte arannyal fizetnének, ha az ilyen esetekben sikerülne bebizonyítani a rasszizmust.

Ha ezt idősebben tetted volna és egy ambíciózus/agresszív nyomozónak sikerül kihúzni belőled, hogy azért pofoztad fel, mert cigány, akkor úgy járhatnál, mint a barcsi srácok, akik egy pofozásért letöltendőt kaptak.

Ez egy ilyen rohadt ország, a semmittevő bűnözők seggét nyalja minden kormány.

2013. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el mostantól nem lesz baj szerintem vagy ha vagy olyan akkor tényleg hívj egy elég jelentős számú magyart nem lesz nagy a pofájuk hidd el..
2013. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jogi úton nem tehetnek veled semmit, de azt ajánlom, hogy az iskola környékén ne járkálj egyedül, mert ilyenkor képesek arra ezek a patkányok, hogy több csoportban körözgetnek, hogy beléd tudjanak kötni. Amikor én csaptam le nemrég egy cigánygyereket mert fogdosta a barátnőmet, néhány hét után unták meg az ún. "gádzsóvadászatot". Ha meg a szülei állnak beléd, akkor hívd be te is a tieidet.
2013. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora selejtek vagytok!Így féltek tőlünk?Beszarik! :)Nem csak beszarik,de! beképzeltek is vagytok.
2013. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, kiváncsi lennék milyen nagy lenne a pofád ha az utcán körbevenne tíz cigány. Le merném fogadni, hogy életben nem láttál cigót te kis fotellibsi.
2013. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!