Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy-hogy genetikailag rokonok...

Hogy-hogy genetikailag rokonok vagyunk az ukránokkal, mikor nem is nagyon keveredtünk velük?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy genetikailag az ukránok az egyik legközelebbi rokonaink, pl. miért közelebbiek a németeknél és a szlovákoknál, vagy a honfoglaló magyarok keveredtek velük erősen azrt?
2013. aug. 21. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Törökökről hallottam, ez az ukrán nekem elég új.

Viszont tökmindegy mert keveredtünk mi is és egész Európa, szóval nem értem azokat akik azt hajtogatják,hogy "nem vagy magyar mert annyi keveredett már belénk.." de ugyan így nincs francia,német, olasz és semmi ilyesmi nincs, mindenki keveredett, ezért szerintem tök mindegy ki kivel és mivel keveredett, a lényeg az hogy ő minek gondolja magát.

2013. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy genetikailag a horvátokkal és az ukránokkal vagyunk, no szó mi szó az utóbbin meg is lepődtem rendesen, de igazándiból arról jöttünk a honfoglalásnál szóval talán érthető valahogy, ugye a horvátokkal egyszerű erre a válasz hiszen majd 800 évig együtt voltunk velük, mit ország vagy unió szóval az okés, én az ukránokkal valót valahogy a honfoglalással tudom elképzelni.
2013. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Úgy te marha, hogy az ősidőkben együtt fejlődtünk ki!
2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2 vagyok


Amúgy igazándiból mindenki keveredett már mindenkivel nekem is van osztrák felmenőm valahol a 800'-as évek elejéről (jó az mondjuk valószínű, hogy csak a monarchia befolyása miatt volt az ) szóval nem kell azzal vagdalózni, hogy aki nem Árpád utódja az nem lehet magyar, mert kb mindenkinek van abból a korból magyar felmenője de valószínűleg frank is meg germán is...

2013. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

"Hallottam hogy genetikailag az ukránok az egyik legközelebbi rokonaink, pl. miért közelebbiek a németeknél és a szlovákoknál, "


Nem az ukránok az egyik legközelebbi rokonaink. A szlovákok sokkal közelebbiek, a szlovákok elszlávosodott magyarok, a németek meg sehonnan sem rokonaink hacsak nem a homo erektuszig megyünk vissza.

2013. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3-as!


Egy kérdés feltétele miatt miért lenne marha, te igen ősgyökér?


Te talán úgy születtél, hogy tudtál mindent..


2-es voltam..

2013. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

"Amúgy igazándiból mindenki keveredett már mindenkivel nekem is van osztrák felmenőm valahol a 800'-as évek elejéről"


Mindenki azért nem, és hogy te egy korcs vagy még nem jelenti , hogy mindenki más is az.

2013. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%

"Te talán úgy születtél, hogy tudtál mindent.. "


Jellemzően igen.

2013. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-ös a szlovákok max hazaáruló elszlávosodott magyarok de leginkább igen buzgó csehek akik függetlenedni akartak amúgy itt van a forrás az ukrán, lengyel és horvátra:


[link]

2013. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi genetikai rokonok az ukránok , horvátok , lengyelek.


A magyarok elég nagy része, több mint a fele antropológiailag a kelet-balti típusba tartozik.

Ez a típus gyakori Oroszországban és Ukrajnában is.

2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!