Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenét tudok tenni? 23...

Mi a fenét tudok tenni? 23 vagyok, és genetikailag magas a homlokom. Gyerekként is iszonyúan zavart de most még jobban, az a baj h kétoldalt jön fel, és tényleg mintha kihullott volna, pedig soha, olyan mint Vegeta haja a Dragon Ball ból.

Figyelt kérdés

a nagypapámnak is ilyen volt, gyerekként is, láttam képeket, és apámnak is, és nekem is, a másik nagypapám meg még kopasz is volt. mit tudok tenni? hajátültetés kéne, de az 500 ezer lenne erre, és nincs annyim:( dolgozni mehetek,. de idén meg tanulni szerettem volna menni, fősulira.


23f


2013. aug. 17. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a türelem segíthet. Azaz vársz és gyűjtesz rá. Én is így voltam a fülemmel kapcsolatban, és végül csak összejött. 38/f
2013. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hajátültetés majdnem teljes kopaszságnál elég kiábrándító végeredményt nyújt, mivel a teljes fejeden osztják szét azt a kis hajat ami a tarkódon meg oldalt megmarad. Plusz az átültetett haj lassan nő és vékonyabb szálú is.


Akik kopaszodnak, általában azzal kompenzálnak hogy valamilyen arcszőrzetet növesztenek.

Ha azzal erőlködsz hogy a megmaradt hajaddal takard el a kopasz homlokodat, majd később az egész fejtetőt, az csak nevetségessé tesz.


Ha semmiképp nem tudsz megbékélni a kopaszsággal, vannak nagyon jó parókák. Én már csak tudom, mivel parókakészítő vagyok. Senki meg nem mondja hogy nem a te hajad.

2013. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te barom. nem kopaszodom, hanem magasra jön fel oldalt a homlokom 2 kis háromszögben... ez genetikailag van így, nem hullott ki, gyerekkoromban is így nőtt.... írtam is hogy nem kopaszodom, és ezt 100% osan megtudják oldani.... és nem is kell sok graft olyan 1000-2000 elég...
2013. aug. 18. 17:54
 4/7 anonim válasza:
Vagy nyírd le 0ással a hajad :D lehet h jóll áll :D v növessz hosszabb hajat :D a 2 közül vmeik csak jól áll :D meg mind 2 divat.. :) és akk nem kell hozzá 500 ezer csak egy hajnyíró v idő :D
2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Esetleg a frufru szerintem jól áll a magas homlokú embereknek:)
2017. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bocsi most látom hogy fiú vagy:D
2017. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi most látom hogy férfi vagy:D
2017. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!