Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tüntetnek a devizahitele...

Miért tüntetnek a devizahitelesek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért demonstrálnak folyton, mi ezzel a céljuk?


1) Amikor felvették a hitelüket, akkor a közjegyző felolvasta nekik a szerződést, azzal kapcsolatban tehettek fel tisztázókérdéseket.


2) Lehetőség nyílt végtörlesztésre, 180 Ft-os árfolyamon. Aki ki akarta váltani a hitelét, az akkor megtehette.


Teljesen nonszensz, hogy azt követelik, hogy engedjék el nekik a teljes tőke és kamattartozást, a forintosított (még felvételkori) árfolyamon, plusz forintkamatokkal számított törlesztőrészletet pedig ugyanúgy nem tudnák kifizetni, mint a mostani hiteltörlesztőt.


2013. júl. 19. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem akarnak fizetni, minek ha lehet sajnálkozni is.
2013. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha átváltanák a hiteleiket Forintra, természetesen a mindenkora Forintkamatokkal kamaatoztatva, akkor még mindig rosszabbul járnának. Én azokon kevlsbl segítenék, aki aláírt olyan papírt, miszerint felelőssége TELJES tudatában kijelenti, hogy ismeri az árfolyamkockázatát a devizahitelnek.
2013. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Legtöbb ember hinni fog, annak az embernek akinek ez a szakmája. Most már tudjuk, hogy a bankok megbízhatatlanok és átverik az embereket, de eddig ez nem volt divat.

Neki mindegy, hogy forint vagy deviza hitelt veszed fel, még is mindenki a devizahitelt nyomta az ügyfél elé .. "olcsóbb, miért fizetne magasabb kamatot? mindenki ezt veszi fel? családomnak is ezt ajánlottam? nekem is ez van, ... "

2013. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem kötekedni akarok, de nekem a közjegyző nem olvasta fel a szerződést, de a bank se, és senki. Persze volt a kezembe, kb. 20-30 oldalas szerződés. Aki azt egyszerű emberként értelmezni tudja, le a kalappal előtte.

De tisztán emlékszek, hogy a bankban azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy az árfolyamváltozás miatt változhat a törlesztő részlet, de ennek nem sok esélye van (ez volt 2005-ben).


A végtörlesztésről meg annyit, hogy nem mindenkinek lapult több millió forint a párna alatt, hogy beszaladjon vele a bankba befizetni. Úgyhogy köszönöm, én nem éltem vele.


A fentieket tényleg nem kötekedésből írtam, deviza hiteles vagyok, de se nem tüntetek, se nem cigánykodok a bankokkal, én is hülyeségnek tartom, hogy azt követelik, teljes mértékben engedjék el a hitelüket. Felvettem, fizetem, és ennyi.

2013. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert begerjesztett buta prolik és azt hiszik, hogy mindenki egyetért velük a kiokoskodott "Hát sokat kellett eddig visszafizetni, szóval kérnénk minden pénzt vissza, de a TV is igazán maradhatna, a Kanári-szigeteken meg már 3 éve voltunk" érvelésükben.


Őszintén remélem, hogy a Jobbik tényleg lesz olyan idióta, hogy az ilyen barmok mögé odaáll és szétverik a fél várost.

2013. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó minden kereskedőnek az a célja, hogy eladjon. Ehhez azért nem kell nagy ész, szerintem ovis koromba tudtam miért dicséri a piacon a nő a körtéjét.
2013. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

"Legtöbb ember hinni fog, annak az embernek akinek ez a szakmája"


Ki gondolja komolyan azt, hogy a banki ügyintezo penzügyi szakember? Ha bemesz a Vodafone-hoz, ott is megprobalnak mindenfele idiota csomagokra radumalni, hogy havi 10ezer föle tornazzak az alapdijamat, megse irok ala semmi ilyesmit. Amugy ha valaki felvett a kocsijara hitelt, es nem volt annyira atgondolva, az meg nem is olyan sulyos, de amikor ingatlanra jelzaloghitelt vesz fel valaki sok evre sok milliot, es nem informalodik, akkor az mi ha nem felelotlenseg? En nem azt mondom hogy dögöljön meg az összes devizahiteles, de azon azert gondolkozzanak mar el a kedves devizahitelesek, hogy a bankoknak meg az allamnak honnan van penzük, amit az o megfizetesükre kellene forditani!

2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Hitel az egy termék!

de az a bank, ahol ott van a forint hitel és a deviza hitel is és a szakértőnek titulált ember, azt javasolja devizában vegyél fel hitelt. akkor feltételezhető, hogy hiszel neki . Orvost se fogod megkérdőjelezni, hogy biztos, hogy ott kell vágást ejteni?

Ha van két lehetőség és abból a két lehetőségből ugyan azt a profitot kapja a bank és az ügyintéző, akkor elfogadod szakmai tanácsát, hiszen neki van róla papírja és neki is érdeke, hogy visszafizesd a hitelt.

Ez volt 2006ban 2012ben már senki se feltételezi róluk, hogy szakértők, hogy hitelesek, jót akarnak, tudják mit csinálnak.... stb stb mindenki tudja, hogy profit vezérli az összeset minél nagyobb profit minél nagyobb adósságot összeszedve! Ezért gátlástalanul az alkalmazottakat megvezetve is kihasználják az ember bizalmát egy oylan szerv iránt, amiben eddig töretlen volt a bizalom.

2013. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
És ezzel megint én fogok szopni, én aki nem vett fel semmilyen hitelt. Mert ugye az állam ingyen nem segít. Én szívok mások hülyesége miatt. Megérdemli az ország. Hülyékkel van tele.
2013. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
akkor is szopsz, ha 2 millió ember és családjaik fizetése hitel törlesztésre megy el ( kevesebb gyertek születik, kevesebb pénz folyik az államkaszába, kisebb fogyasztás stb stb ... ) ez egy komplex rendszer, ahol a bankoknak is le kell nyelni a veszteségből, hogy nyírni tudják a birkákat.
2013. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!