Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vannak egymás seggébe a...

Miért vannak egymás seggébe a trafikok? (Nemzeti Dohánybolt)

Figyelt kérdés

Szóval nem csak itt helyben ahol lakom találkoztam a jelenséggel, hanem interneten ahol leírták hogy máshol is van ilyen tapasztalat.

Itt nálunk 3 trafik nyitott egymástól 30-30-30 méterre körülbelül. A vicces az hogy ez egy kereszteződés és a kereszteződés 3 sarkán van egy trafik. Teszem fel a kérdést, hogy ebbe hol a logika? Számomra az lenne logikus ha területileg szépen egyenlően nyitottak volna a boltok körülbelül, bár tudom 100%-ig ez nem megoldható, de kb. mégis.



2013. júl. 3. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert ilyen idiótán osztották szét a jogokat. Látszik, hogy semmi értelmes megfontolás nem volt benne.


De megjegyzem, régebben is volt, hogy valamit ugyanott három különböző boltban is lehetett kapni, csak nem volt rájuk kirakva az undorbarna nemzeti dohányboltos csík és a tizennyolcas karika.

2013. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen, ebbe semmi logika nincs. Én Érden lakom nem titok parkvárosban. Namost nekem ha cigi kell (márpedig kell), akkor vagy "felfele" a hegyen gyalogolok 2km-t, vagy lefelé gyalogolok 2km-t. Jó pipa is vagyok érte.


De bezzeg a központban! Elnézést a kifejezésért, de egymás s...gébe van 10 darab, viccen kívül. És ennek ki issza meg a levét? Mi, a fogyasztók. Meg azok a kereskedők, akik becsődölnek, mert ugye tíz dudás egy csárdában...

2015. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!