Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz hogy a Trianon csak 100...

Igaz hogy a Trianon csak 100 évre lett aláirva?

Figyelt kérdés
vagyis 7 év mulva Vajdaság, erdély...Ujra magyarországé lesz?

2013. jún. 17. 19:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
Jó lenne újra nagy Magyarországon élni, de a valóság az, h jelen helyzetben semmire nem mennénk vele. Csonka-Magyarország most ugyanúgy nem a miénk, ahogy Erdély, Felvidék, stb. sem, ehhez az országhoz semmi értelme nem lenne visszacsatolni.
2013. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 bumbi02 ***** válasza:
60%

Érdekes, ezt a kérdést nagyjából hetente felteszi valaki egyszer, de akárhányszor megkérdezem hogy megtudja-e mutatni a Trianoni békeszerződés azon részét, amelyik kimondja hogy 100 évre szól csak, akkor nem tudnak semmit se mutatni... Egyrészt azért, mert annyira nagyon "szakértők" a témában, hogy még sose olvasták el a békeszerződés szövegét és azt se tudnák hol keressék, másrészt azért, mert nincs ilyen rész benne...


Ezt nagyjából egy 14 éves gyerek is logikusan megmondja neked. Hiszen mi értelme annak, hogy egy területet 100 évre elcsatoljanak egy országtól, majd visszaadják, mikor már új államok jöttek létre, több generáció úgy nőtt fel, hogy ilyenek a határok? Ugye hogy semmi..

2013. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%

"Ezt nagyjából egy 14 éves gyerek is logikusan megmondja neked. Hiszen mi értelme annak, hogy egy területet 100 évre elcsatoljanak egy országtól, majd visszaadják, mikor már új államok jöttek létre, több generáció úgy nőtt fel, hogy ilyenek a határok? Ugye hogy semmi.."



Entente-tól se kérdezte meg senki, hogy mi értelme elcsatolni Magyarország részeit, ha 1000 évig úgy volt, és generációk nőttek fel így...

2013. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Ehhez az országhoz semmi értelme nem lenne visszacsatolni."

Ebbe lehet igazad van! DE EZEN VÁLTOZTATNI LEHETNE!CSAK NEM ILYEN EMBEREKKEL MINT TE!AKIK NEM BIZNAK ÉS REMÉLNEK!RAKÁS PESZIMISTA EMBER AKIK CSAK RONTJÁK AZ ORSZÁG HELYZETÉT!

A POLITIKA SZART SEM ÉR!TI VÁLASZTJÁTOK AZ ELNÖKÖT, VÁLASZATOK EGY OLYANT AKI TESZ IS VALAMIT AZ ORSZÁG ÉRDEKÉBEN ÉS NEM CSAK A SAJÁTJÁBA!

2013. jún. 17. 20:33
 15/26 anonim ***** válasza:
Én választanék, de sajnos nem én döntöm el egyedül, hanem rajtam kívül még pár millió ember. Nem tudom, ezzel mondtam-e vmi újat :)
2013. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a Párizsi örökre szól...azonban a felek időközben eltűntek:csehszlovákia, szovjetúnió,jugoszlávia
2013. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 bumbi02 ***** válasza:
50%

Entente-tól se kérdezte meg senki, hogy mi értelme elcsatolni Magyarország részeit, ha 1000 évig úgy volt, és generációk nőttek fel így...


Ahogy mi se kérdeztük meg Bécset hogy bemehetünk-e a katonáinkkal, ahogy mi se kérdeztük meg a horvátokat, hogy jó-e nekik így, hogy mi elfoglaljuk őket, és perszonálunió, ahogy mi se kérdeztük meg ...Igazából felesleges folytatnom a felsorolást... Te úgyis úgy látod, hogy csak akkor jogos a területszerzés, ha azt a magyarok teszik, és egy szabadságharc is csak akkor szép ha mi vívjuk. De ha tőlünk akar valaki elszakadni, az már nem...

2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha így is volt, most a "2. trianon" a párizsi békeszezõdés van érvényben és az szerintem "végleges (sajnos).
2013. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"ezt ugy tudhatom meg ha megkérdezek minnél több embert.És ittelég sokan vannak!"


Ettõl rosszabb helyet keresve se nagyon találhattál volna mert hemzsegnek itt a humgarifóbok! Be is mutatkozott némelyik már.

2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Jav: hungarofóbok.
2013. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!