Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tehetünk ilyen esetben? A...

Mit tehetünk ilyen esetben? A húgomat megalázták a cigányok!

Figyelt kérdés

Reggel a húgom elindult az iskolába negyed nyolckor. Körülbelül 10 perccel utána hívott fel az édesapám, hogy a húgom sírva fel őt, mivel 3 9-11 éves cigánygyerek rugdosták, ütögették, leköpködték. Ő nem mert visszaütni, mert félt, hogy esetleg az egész családot rá uszítják a gyerekek. A húgom végül is bement az iskolába és azok a kis szutykok békén hagyták útközben, illetve az iskolában is (nem egy osztályba járnak a tesómmal). Bementem én is, és beszéltem a kisgyerekekkel. Megkérdeztem őket, hogy mi is volt ez az egész. Tagadtak mindent, sőt, azt mondták, hogy a húgom kezdett el kötekedni velük, lökdöste őket. Biztos vagyok benne, hogy nem így volt, mert a húgom fél tőlük, mint a tűztől, nem akart bajt. Én ennél a pontnál, hogy letagadták, el is jöttem.

Szegény tesómat eléggé megviselte a dolog lelkileg, de semmilyen sérülése sincs. Ilyen esetben mit lehet tenni? Gondolom a rendőrség csak ki röhögne minket... Viszont nem akarom, hogy megússzák azt, hogy lelkileg terrorizálhatnak másokat. Légy szíves, segítsetek, hogy mit tehetnénk!


2009. okt. 7. 17:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Lenne egy javaslatom!

Azokat a taknyos cigókat biztosan ismerik az emberek, akik csoportosan hú, de bátrak, és belekötnek, megvernek normálisan viselkedő embereket, gyerekeket.

Szóval a javaslat: törvényt kellene hozni arról, hogy a kötekedő, verekedő gyerekek szülei (mivel a kis purdé nem büntethető), de ez vonatkozzon a fenőttekre is, ne kaphassák meg a verekedés hónapjában a szoc.segélyt. Azokat az embereket,gyerekeket bántják, akik, vagy szüleik szüleit fizetnek adót, járulékokat, amiből a verekedős cigók segélyét is fizetik. A törvényt ki kellene hirdetni, vagy kirakni az önkörmányzatoknál jól látható helyre, készüljön fel család, ha kötözködik, verekszik, akkor nincs segély! Majd' megneveli a büdös kölkét, ha tudja, hogy éhen döglik. Ha belőlünk élnek, akkor csak akkor fizessünk nekik, ha kiérdemlik. Én úgy gondolom, hogy a rendes, munkát kereső cigányok gyerekei nem verekszenek.

2009. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
www.magyargarda.hu
2009. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát emberek, ha nem félnétek a cigányoktol nekik sem lenne nagy arcuk, és ez így van. egyszer két 11-éves 'roma fiatalember' elém állt hogy adjam oda nekik összes pénzemet. mondom: nem adom. és ugy meglepődtek baszod, hogy egyböl elment az önbizalmuk. erre mondák: hogy ők boxolnak meg ugy elvernek hogy húúha, mondom: okés, üss meg. és nem ütött. csak nézett hogy miért nem félek, és elmentek! ennyi! azért érzik magukat fejjebbvalóknak ezek a férgek mert az emberek félnek tőlük, és erröl is a média tehet. nade mind1, 'eljön majd az ébredés'... - nemhiszem hogy kell spray...
2009. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó Válaszoló! Biztosan tekintélyes külsőd lehet, hogy nem lett semmi belőle hogy így ellentmondtál nekik. Sajnos nagyon sok esetben beváltjáák az ígéretet és meg is verik akinek ezt mondják. Sőt a legtöbb esetben. Persze abban igazad van, hogy talán sokan nem mernek ellent mondani, de ez azért van, mert van ok félni.

Én lány vagyok, és ötödikes általános iskolás koromban elvették a zsebpénzemet a cigányok. Egy ötödikes kislányt szemrebbenés nélkül elkezdtek lögdösni, körbeálltak. Szerinted mi lett volna ha azt mondom, hogy nem adom? :) Hát én inkább nem gondolok bele.

2009. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
de igen, tehettek. SZAVAZZATOK A JOBBIKRA!!!!!!!!
2010. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!