Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tehetünk ilyen esetben? A...

Mit tehetünk ilyen esetben? A húgomat megalázták a cigányok!

Figyelt kérdés

Reggel a húgom elindult az iskolába negyed nyolckor. Körülbelül 10 perccel utána hívott fel az édesapám, hogy a húgom sírva fel őt, mivel 3 9-11 éves cigánygyerek rugdosták, ütögették, leköpködték. Ő nem mert visszaütni, mert félt, hogy esetleg az egész családot rá uszítják a gyerekek. A húgom végül is bement az iskolába és azok a kis szutykok békén hagyták útközben, illetve az iskolában is (nem egy osztályba járnak a tesómmal). Bementem én is, és beszéltem a kisgyerekekkel. Megkérdeztem őket, hogy mi is volt ez az egész. Tagadtak mindent, sőt, azt mondták, hogy a húgom kezdett el kötekedni velük, lökdöste őket. Biztos vagyok benne, hogy nem így volt, mert a húgom fél tőlük, mint a tűztől, nem akart bajt. Én ennél a pontnál, hogy letagadták, el is jöttem.

Szegény tesómat eléggé megviselte a dolog lelkileg, de semmilyen sérülése sincs. Ilyen esetben mit lehet tenni? Gondolom a rendőrség csak ki röhögne minket... Viszont nem akarom, hogy megússzák azt, hogy lelkileg terrorizálhatnak másokat. Légy szíves, segítsetek, hogy mit tehetnénk!


2009. okt. 7. 17:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

teljesen mindegy kivel fogtok beszélni, úgyis ti fogjátok a rövidebbet húzni. gondolj bele, hány olyan ügy volt már, hogy mi húztuk a rövidebbet. remélem sikerül megvédeni a húgodat.

a személyi riasztó szerintem a csipogó, próbáljátok meg nem rossz ötlet.

sok sikert!

remélem végre már egyszer a nekünk, magyaroknak is igazat adnak a bírok, rendőrök, politikusok és stb..

2009. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

hát, komolyan mondom sírva fakadok...

tényleg 'nincs' romabűnözés...

rohadt kíváncsi lennék, ebben az esetben is ezt állítanák-e a politikusok. nyilván, hisz lassan többen lesznek, mint a magyarok. sokat ér a szavazatuk...

2009. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Gárda...
2009. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzed van, meg tudod oldani a problémát, vannak emberek, akik móresre tanítják őket, az sem fogják tudni, hogy ki áll a háttérben.
2009. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben, hol lehet olyan embereket találni akik lerendezik az ügyet?

Kocsmában nézzek körül vagy hol?


Egy városi srác

2009. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 14 lenne a büntethetőségi korhatár, és normális törvények lennének, rendőrség. De mivel ezek közül egyik sincs, marad az önbíráskodás egyetlen megoldásként. Csak vigyázni kell a "fámílíától" és a jogvédő véglényektől...


(Ezt az értelmetlen 14-es korhatárt kéne megszüntetni, normális törvényeket hozni, működő rendőrséget kialakítani, és akkor visszaesne a cigánybűnözés, boldog lenne mindenki, az egyszerű állampolgár, az állam és a jog"védők" is. Ha ezekkel együtt a "segíjjeket" is beszüntetnék, bizony muszáj lenne a cigóknak beilleszkedniük, különben éhen halnának...)

2009. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

felénk volt olyan, hogy lementünk a haverokkal a közeli parkba beszélgetni...3an voltunk jöttek a dzsipók... 6-7 db...nekem volt az egész, hogy elküldtük őket melegebb éghajlatra, aztán 30 perc múlva már ott voltak vagy 15-20-an szóval az egész család, nagy pech volt hogy addigra már a rendőrséget kihívtuk, mert tudtuk, hogy visszajönnek, és számukra pech, hogy viperával meg boxerrel jöttek


az ilyen esetekben fel kell őket jelenteni, az igazgatók is félnek tőlük meg a tanárok...a durexről még ők se hallottak(:

nem kell bexarni tőlük, csak többen és együtt kemények, utána meg sír a szájuk h beléjük eresztenek egy tárat shotiból, az egész népségre ráférne 10 év börtön...

2009. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy taposd meg meg őket, hogy soha többé ne tudjanak hazamenni riasztani az egész kolóniát...
2009. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, aki először javasolta a gázspray-t. Én húgomtól kaptam, és egy katonai boltban vette, tényleg nem volt több 2000,- Ft-nál. Ezek szerint legális is. Az enyém konkrétan bors srpay. És kipróbáltuk, hogy mégis mennyi időm van elmenekülni. Mit ne mondjak vagy egy óráig locsoltam magamra a zuhanyban a hideg vizet, és kb 40-50 perc múlva már szememet is ki tudtam nyitni... Pedig csak a szembeszél miatt jutott rám is... Szóval hatásosnak tartom :)
2009. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

JOBBIK,MAGYAR GÁRDA!!!!!

Szivem szerint ÍRTANÁM mindet!!!!!!!!! Nem érdekel ha lepontoznak.én is jártam úgy,hogy vagy 16éves lehettem suli után mentem ki a buszhoz és egy cigó-csorda egyik tagja lazán beleköpött a hajamba!!! Nem tudtam mit csinálni én egyedül voltam ők sokan.Sírva és megalázottan sétáltam tovább!!! UTÁLOM ŐKET!!!! Ezekre pénzt költeni??? Dögöljön mind...................

2009. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!