Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dr. Léhmann György ügyvédről...

Dr. Léhmann György ügyvédről kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Jó és rossz tapasztalatokat gyűjtök az ügyvéd úrról.

Segítsetek kinek mi volt a tapasztalata vele.



2013. ápr. 10. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Személyesen "ismerem". Kérdés?
2013. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyre többet hallani róla, hogy arrogáns az ügyfelekkel és nem megy el a tárgyalásra.
2013. ápr. 16. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel ilyesmi vele kapcsolatban bár ügyfele még nem voltam.
2013. ápr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sokat olvasok róla, többen erősítik ezt a hírt.Most meg ráadásul pert is vesztett.
2013. ápr. 29. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
A keresetei csapnivalóak - finoman fogalmazva - a tárgyalásokra soha nem megy el.
2013. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Telefonon akartam tőle megkérdezni, hogy egy nem devizás ügyben tudna-e segíteni. Hát ne tudjátok meg, hogy milyen lekezelően beszélt velem és meg sem hallgatott. Ilyen nagyképű és udvariatlan emberrel én eddig még nem találkoztam!


Üdv

2015. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Volt "szerencsém" személyesen találkozni vele. Már telefonon felháborodott, hogy mit képzelek, hogy nem tudom hol az Ő irodája. Csak annyit mondhatok, lekezelő, arrogáns, pökhendi módon beszél és viselkedik, a tanácsait már nem is minősítem, teljesen használhatatlan butaságok! Nem ajánlom senkinek.
2016. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon sajnálom hogy nem találtam meg ezt az oldalt előbb! Sok kilómétert és pénzt spóroltam volna!!! Minősíthetetlen stílusú,lekezelő,de leírhatatlanul!!!!Baromi sokat el tudok viselni,...de bőgve jöttem ki tőle...
2016. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!