Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tapasztalatok erről a Bkv...

Tapasztalatok erről a Bkv ügyvédről?

Figyelt kérdés

Pár héttel ez elött szombaton kaputelefonon felszólt egy hapsi hogy Xy-nek fontos levele jött!

Mondtuk hozza fel,de nem hozta.

Megnéztem vajon Szombaton milyen postát hozhatnak!

Egy pici boríték,és benne egy pici levélke.

Valami Dr.Bartus Ildikó küldte,hogy keressem meg Írásban,vegyem fel a kapcsolatot,mert tartozásom van a Bkvnak.

Nem foglalkoztam vele,de azért elraktam.

Rá egy hétre jött térítve egy másik levél amit egy családtagom vett át.

68ezer forintos tartozást ír!Nem írja hogy melyik járaton,hol büntettek meg,és ugyanez a Dr. Bartus Ildikó küldte!

Nem tudom honnan megszerezte a matáv telcsiszámunkat,ami nem az én nevemen van.

Mindig anyukám veszi fel!napi 2-3-szor zaklatja!Fenyegeti,hogy mondja meg nekem hogy nagy perre számíthatok!!

Nagyon ki vagyok borulva!!

Volt valakinek tapasztalata ezzel a Bartus Ildikóval???


2010. máj. 1. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki szélhámoskodik és le akar húzni.
2010. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3. A BKV Zrt.-vel megbízási szerződés alapján együttműködő ügyvédi irodák neve és elérhetősége


A BKV Zrt. jogos követeléseinek (pótdíjak) érvényesítése érdekében az alábbi ügyvédi irodákkal van élő megbízási szerződése.


Dr. Bartus Ildikó ügyvéd

Kamarai nyilvántartási száma: 118 Tolna megyei Ügyvédi Kamara

Letéti számlaszám: MKB Bank Zrt. 10300002-10444714-49030025


1182. Budapest, Kossuth L. u. 97.

Telefon: 887-64-24 Fax: 887-64-01

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 8:00-20:00


7100 Szekszárd, Arany János utca 14. fszt. 4.

Postacím: 7102 Szekszárd, Pf. 535

1680 Budapest, Pf. 87

Telefon: 06-70-383-2910 Fax: 06-74-510-248


e-mail: dr.bartus.ugyved@invitel.hu dr.bartus.ugyved@retroaktiv.net



A csaj létezik ugyan de szerintem valaki szélhámoskodik a nevében. Nem szokás szombaton leveleket kézbesíteni.

2010. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel, ott a száma és megtudod valóban ő küldte e.
2010. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolom nem kötelező pont vele beszélnem telcsin!Mehetek az Akácfa utcába is nem?

Olyanokat is kérdeznék akinek volt dolga ezzel a nővel!

2010. máj. 1. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy kivel beszélsz csak az a lényeg hogy hivatalas helyen kapj hivatalos megerősítést hogy valóban ők küldték e és nem szélhámosság áldozata vagy. Egyébként a követelés jogos lenne?
2010. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Összefoglalva két pont miatt gyanús a történet. Szombaton nem kézbesítenek levelet, egy ügyvéd nem zaklat napi háromszor. Írásban szólít fel majd beperel a per előtt jó ha kétszer beszélsz vele telefonon.
2010. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lenne jogos a követelés!Mindig is kisgyermekes bérletet használtam!

Ez évtől nem mert ügye betöltötte a 3évet a pici,és nem is használok Bkvt,mert otthonomhoz közel dolgozom.

Tényleg ez nekem is érdekes a szombat!

Nem tudom mit tegyek zaklatják anyukámat a matávon mig én dolgozom!

2010. máj. 1. 18:26
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja!Írtam nekik bizonyítsák be hogy én tartozom,és hogy kérem a jegyzőkönyv másolatát!

Eddig nem kaptam ilyet,csak ez után kezdődött a telefonos zaklatás.Volt hogy 2ügyvéd egy telefonon zaklatot minket.Tehát akkor vonalban volt a Bartus,és az a Valamilyen Sebestyén is.

Na ez fura volt nagyon!!

Anyu azt mondta csak ide vagyok bejelentve viszont nem lakom itt.

De folytatódik azóta is a telefonos zaklatás!

2010. máj. 1. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Bennünket is zaklat egy ilyen nevű ügyvéd! Nekem személy szerint küldött Fizetési Meghagyást. Dolgoztam egy vállalkozásnak, mint főállású, nem értem, hogy miért rajtam akarja bevasalni a tartozást. Válaszoltam neki, hogy én nem tartozom neki. Most a vezetékesen hívogat állítólag, ezt az albérlőnktől tuduk, mert mi nem tartózkodunk itthon. A telefonszámot betettük a keresőbe és ezt dobta ki. Ez a nő egy vércse lehet, valószínű a megoldatlan ügyeket bízzák rá.
2011. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!