Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Válasz a "Mivel járultak...

Válasz a "Mivel járultak hozzá a cigányok a világ kultúrájának fejlődéséhez" című kérdésre, avagy meddig terjed a demagógia?

Figyelt kérdés

(Figyelem! Ez a kérdés nem a cigány bűnözési ráta és a cigányok által elkövetett bűnök elemzése, sem a cigány bűnözők védelmére tartott előadás, pusztán reakció egy olyan kérdésre, amely teljességgel nélkülöz minden alapot és amely célja pusztán a gyűlöletkeltés és a provokáció.)

Sajnos ma reggel megint arra kellett felébrednem, hogy valami észlény minden alapot nélkülöző kérdésekkel borzolja az Internetes társadalom idegeit. A kérdésben számos foglalkozás volt feltüntetve egymás alatt, mintegy felhívásként hogy írjunk cigány származású embereket akik az élet valamely területén maradandót alkottak. Íme a lista, a teljesség igénye nélkül:


2009. szept. 22. 10:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

de igazából arra (is) gondoltam, hogy lehet be van fenyítve, de közben ő sem viselkedük különbül. A gyereket is sokszor az asszony is úgy kezeli mint a férfi, illetve ugyanúgy paraszt a többi emberrel (főleg fehérekkel) szemben.


Mondjuk erre lehet mondani, hogy az a gyerek akit a szülei bántanak meg szarul bánnak vele, az lehet, hogy az oszt társait is bántani fogja meg ge.i ember lesz.

Lehet igaz ez a cigány nőknél is, nmtom.

2009. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

nézd, ezek a cigány nők eleve olyan környezetből kerültek ki, ahol ugyanez ment. Mitől lennének mások? apu verte anyut, akkor engem is verhet a férjem. Öcsike mindent megtehetett, ha nem anyu kapott, akkor a fiam mindent megtehet, ha nem akkor kapok. Ugyanígy nevelik majd fel a gyerekeiket, akik ugyanolyanok lesznek mint ők.

ez így van a magyaroknál is, az apai és anyai példákat másoljuk le és visszük tovább, ebből nehéz kikeveredni és rájönni, hogy bazze én ugyanilyen vagyok és ez nem jó. Ehhez már kell IQ, és sajnos olyan "kultúrákban" ahol a 8 általános iskola már felsőfokú képesítést jelent, az emberek ezen el sem gondolkodnak, mert így élt nagymama nagypapa, anyu apu és ő is.....

Sajnos, és komolyan sajnos, ennyivel elmradatottabbak a többségük, mint a magyaroké.

Ezek a hírességek sem egy tolvajokkal teli putriban nevelkedtek, ahol a szobába végzik a dolgukat. Nekik már volt valami motiváció.

És a putris szerencsétleneknek mi?Mert szerencsétlenek, mert aki ott van mind ilyen, aki oda szül, mind ilyen lesz.

Felülről kell ebbe belenyúlni...

2009. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

nem fognak.

tudod, a kormánynak jó a magyar-cigány ellentét, mert el vagyunk foglalva velük meg a sok szarságukkal.

a TV-nek Médiának is, mert amíg van olyan hír, hogy cigány öl magyart, ill magyar cigányt, addíg az nézettséget olvasottságot hoz.

2009. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mint már olyan sok helyen leírtam, én megkülönböztetek romát és cigányt. Roma az, aki normálisan él, dolgozik, elvégzett valamilyen iskolát, és éli az életét. Cigány pedig az, aki tör-zúz, lop, verekszik,... És én "fehéremberre" is mondom,hogy cigány, ha úgy intézi az ügyeit.
2009. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

Hol volt ez a kérdés? Mert így nem igazán látom értelmét, a valóságon nem változtat, az meg evidens szerintem hogy minden nép közül van aki maradandót alkotott, jobbá tette a világot, stb. Minden népről feltehetnénk ugyanezt a kérdést, és nem mindenki tudna mindegyikre válaszolni.

Mivel járultak hozzá a svédek? Nem tudom, biztos voltak találmányaik, filmjeik amiket több országban láttak, de ugyanakkor vannak bűnözőik is, akik nem éppen jó irányba "orientálják" a társadalmat.

A barna bőrűek(roma, cigány, tökmindegy) között is ilyenek vannak, az arányokról kár vitázni, ha építettek egy házat ami 100 évig állni fog még, hozzájárultak a fejlődéshez.

2009. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%

Végre valaki aki nem szitkozódik a cigányok miatt.

Én egy olyan helyen élek ahol a lakosság fele roma.Ilyenek is,olyanok is akadnak köztük.

Nomármost Nekem nem a cigányokból van elegem,hanem az ellenségeskedésből.Valaki minden nap a feszültséget kelti azzal,hogy szidja őket a környezetemben/egy kalap alá véve az összeset/.Őszintén sajnálom azokat az általam is kedvelt cigány családokat akik szintén megkülönböztetésben részesülnek.Én nem akarok egy olyan országban élni,ahol a cigányokat bármilyen fórumon,médiában,gyűléseken nyiltan szidni,és elitélni lehet.Persze mindenféle következmény nélkül.És nem akarom a gyermekeimet sem ilyen országban nevelni,mert lássuk be ahol ilyen gátlástalanul folyhat a megkülönböztetés,az az ország egy idő után a számunkra is élhetetlen lesz.

Ezt mutatják a történelmi példák.Hát nem lehet semmiből sem okulni?

MIÉRT a cigányokkal ellen kell hangolnunk egymást!?

Cigányok ritkán szoktak 4 miliárdot adótcsalni,200 miliós végkielégítést kifizetni maguknak,fillérekért eladni köztulajdont,tisztességtelen közbeszerzési pályázatokon nyerni,miliókat felvenni semmitmondó tanulmányokért,herdálni a miliárdos közvagyont!!!

Emberek MIÉRT nem ezzel foglalkoztok,miért iritál beneteket inkább az,hogy a szomszéd elissza a segélyt/mind a 27 ezret/.

2009. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

feltételezzük, hogy "CSAK" 1000 olyan cigánycsalád létezik, ahol elisszák elherdálják a segíííííílyt. legyen 27k a segíííly.


1000*27.000 = 27000000 27milla.

nem egy 100ezres végkielégítés, de azé elég szép pénz összesen. Jah de várjál, ez a 27milla havonta, tehát egy év alatt már több mint 270milla lesz. A segíílyt nem erre kapják.


De asszem jobban érdekli az embert az, hogy a cigányok terrorizálnak minket, de ezt te elvakult hozzászól, ezt nem látod. Azért mert nálatok tökély minden(gondolom vmi kis községben vagy faluban vagy), még más helyeken lehet nagyon gáz.

2009. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nem egy 100ezres alatt 100millásat akartam érteni.
2009. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%

Nem nem tökély minden,de nem szidom őket amíg engem nem bántottak.Várjál,még nem volt gondom velük,lehet azért mert minddel emberi hangon beszélek,és kapásból látszik rajtam,hogy nem itélkezem alapból.

Ne itélj el soha más embert,amíg te nem tudod ki vagy ,és mennyit érsz.

2009. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

bort iszol vizet prédikálsz hallod e.

te is elítéled a sok nemcigányt, h miért nem szeretik a cigányokat.


honnan tudod, hogy kinek milyen találkozása volt velük?

Nagyon-nagyon sok embernek volt negatív és eléggé sokaknak iszonyú borzalmas tapasztalata velük szemben. Olyanoknak akik nem provokálták ki, hogy bántsák őket.

hogy lehet azt kiprovokálni, hogy kiraboljanak, vagy, hogy 3-4en összeverjenek csak úgy brahiból?

2009. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!