Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Gerendás...

Mi a véleményed Gerendás Péter búcsúleveléről?

Figyelt kérdés

Bár a távozásának okai között első helyen a fasizálódást és az antiszemitizmust említi, hosszabban az anyagi ellehetetlenülésről ír. Mikor ezt a részt olvastam, akkor jöttem rá, hogy ennek a levélnek a nagy részét én is írhattam volna. Talán véletlen egybeesés, de én is fizetek tetemes ingatlanadót egy régen a szüleim által vett, eladhatatlan semmiért, engem is fix összegű parkolási bírsággal sújtottak, mert nem vettem észre egy táblát, én is fizetem a 10 éve változatlan fizetésemből az azóta háromszor annyiba kerülő fűtésszámlát (amin a 10% csökkentés se igazán segít) stb. Még korban is hozzám illik a pasas, de én így 50 felett már nem tudok hova és minek nekivágni.


Másnak nem volt olyan érzése, hogy az ő történetét írta meg Gerendás?


[link]



#kivándorlás #Gerendás Péter
2013. márc. 31. 16:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%

Hülye ez az ember. Nincs közönsége, ennyi a történet lényege. Erről saját maga tehet egyedül.

Meg arról is, hogy nyakra főre felvette a hiteleket és szülte a gyerekeket.. Iphoneok!! hitelből meg 6 kölyök mikor kilóg a segge a gatyából?? Erre mondják, hogy aki hülye az haljon meg..

Ne mást hibáztasson már a saját hülyesége miatt.

2013. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
36%

''Nem vagyok egyedül sajnos.Ha valami értelme volt az én levelemnek akkor az, hogy megkongattam a vészharangot az egész meggyalázott szakmánkért, mert mégegyszer mondom nem vagyok egyedül, nagyon sokunk nevében írtam amit írtam.''

Miféle meggyalázott szakma??? És ki gyalázza ezt a szakmát? A csókának üldözési mániája van, az sincs kizárva hogy elmebeteg. Ha elmegy a zsinagógába a gitárjával bizonyára dobnak a kalapjába a fajtársai.

2013. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
40%

[link]



Tehát csak egy műbalhé volt, hogy felhívja magára a figyelmet. Gratulálunk a művészúrnak! Nyilatkozza azt, hogy azért nem megy külföldre, mert a gyilkos magyarok nem engedik ki az országból, akkora a fasizmus, hogy a zsidókat bezárva tartják..

2013. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam, tényleg csak egy ócska műbalhé. Már csak azt nem értem, hogy ezek után hogy van pofája közönség elé állni, meg miért kíváncsi még rá valaki.
2013. aug. 4. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!