Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Gerendás...

Mi a véleményed Gerendás Péter búcsúleveléről?

Figyelt kérdés

Bár a távozásának okai között első helyen a fasizálódást és az antiszemitizmust említi, hosszabban az anyagi ellehetetlenülésről ír. Mikor ezt a részt olvastam, akkor jöttem rá, hogy ennek a levélnek a nagy részét én is írhattam volna. Talán véletlen egybeesés, de én is fizetek tetemes ingatlanadót egy régen a szüleim által vett, eladhatatlan semmiért, engem is fix összegű parkolási bírsággal sújtottak, mert nem vettem észre egy táblát, én is fizetem a 10 éve változatlan fizetésemből az azóta háromszor annyiba kerülő fűtésszámlát (amin a 10% csökkentés se igazán segít) stb. Még korban is hozzám illik a pasas, de én így 50 felett már nem tudok hova és minek nekivágni.


Másnak nem volt olyan érzése, hogy az ő történetét írta meg Gerendás?


[link]



#kivándorlás #Gerendás Péter
2013. márc. 31. 16:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is elegem van mindenből, pedig még csak zsidó sem vagyok. Elegem van, hogy hiába nyújtok be 120 álláspályázatot, még csak vissza sem jeleznek, hogy mindenhol keresztülnéznek rajtam, hogy a munkaügyi központ két diploma és PHD után utcasöprést ajánl a közmunkaprogramban. Ez már sok.
2013. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk laktak a faluban , de óriási ellentét volt a magyar és cigány lakosság között.Végül sikerült őket távozásra bírni , de nem volt könnyű.


Nekem jó tapasztalatom még nem volt ezekkel.

2013. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
54%

Nekem vegyes, volt időszakom mikor Jobbikkal szimpatizáltam, de történelem és irodalom miatt elutasítom őket.


A Jobbik és a Fidesz mind a kettő a kádár kort akarja visszahozni gazdaság politikában és kultúrában a Horthy-Tisza korszakot. Én meg ebből nem kérek, mind a kettő megbukott.

2013. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%

Gazdaságban "Obama" gazdasági rendszert akarnak.

Kultúrailag pedig kicsit tényleg felélesztésre szorul ez az ország.

Horthy korszakot nem lehet csinálni a 21. században.


A Jobbik célja a hazai termelés beindítása , innováció ,nemzeti össztermék növekedésre bírása.

2013. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
24%
Eu támogatta hogy cukorgyárak helyett bioetanol növényeket termeljen a Magyar Mezőgazdaság, miért nem termeljük azt?
2013. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
#13 Miből gondolod, h megbukott a Horthy-Tisza-korszak kultúrája? A XX. századi magyar történelem legfényesebb időszaka volt, kulturálisan is, meg azért is, mert a török megszállás óta csak akkor voltunk szabad és független ország.
2013. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk laktak a faluban , de óriási ellentét volt a magyar és cigány lakosság között.Végül sikerült őket távozásra bírni , de nem volt könnyű. "


Elárulnád hogyan?

2013. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%
19:27: oké, cseréljünk. Mész utcát söpörni, én meg ellátom a te munkád. Mit szólsz?
2013. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%

"19:27: oké, cseréljünk. Mész utcát söpörni, én meg ellátom a te munkád. Mit szólsz?"


Mit kéne szólnom?

2013. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%

19. Nagyon szívesen elárulom hogyan.


Összefogással.Ellehetetlenítettük a cigányok életét ,az önkormányzat is nagyon szigorú volt velük.

Összebeszéltünk a helyi rendőrrel , aki segített , elmondta hogy tanúskodjunk ellenük.


Először csak két család költözött el , a másik kettő rendesen be volt tojva és 2 hónappal később azok is elmentek.


Csak így lehet.El kell intézni hogy a cigányok ne érezzék jól magukat és kis idő után elmennek.


Lakik itt német , osztrák még svájcinak is van itt hétvégi háza.Befogadunk mindenkit , de ilyen cigányokat le sem engedünk telepedni többé.

2013. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!