Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Gerendás...

Mi a véleményed Gerendás Péter búcsúleveléről?

Figyelt kérdés

Bár a távozásának okai között első helyen a fasizálódást és az antiszemitizmust említi, hosszabban az anyagi ellehetetlenülésről ír. Mikor ezt a részt olvastam, akkor jöttem rá, hogy ennek a levélnek a nagy részét én is írhattam volna. Talán véletlen egybeesés, de én is fizetek tetemes ingatlanadót egy régen a szüleim által vett, eladhatatlan semmiért, engem is fix összegű parkolási bírsággal sújtottak, mert nem vettem észre egy táblát, én is fizetem a 10 éve változatlan fizetésemből az azóta háromszor annyiba kerülő fűtésszámlát (amin a 10% csökkentés se igazán segít) stb. Még korban is hozzám illik a pasas, de én így 50 felett már nem tudok hova és minek nekivágni.


Másnak nem volt olyan érzése, hogy az ő történetét írta meg Gerendás?


[link]



#kivándorlás #Gerendás Péter
2013. márc. 31. 16:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%

Menjen csak nyugodtan.


Akik a rasszizmus miatt ajvékolnak , azok tegyenek egy sétát Tiszabőn , Avason és meglátják mi az igazi rasszizmus.

2013. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Az elsőnek igaza van. Ha az összes hasonlóan gondolkodó lény elhagyná az országot, sokkal boldogabb hely lenne ez.
2013. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%
Mi a véleményem? Teljesen igaza van. Mind a rasszizmus szempontjából (az első két hozzászólásból látszik, hogy mennyire), mind az anyagiakat tekintve. Ebben az országban nem számíthat másra az ember, mint ostobaságra, irigységre, gyűlöletre, primitív rosszindulatra és megaláztatásokra.
2013. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%

Én egy fél lengyel vagyok és félig magyar. Így van némi látásom mi is folyik itthon és külföldön.


Nos kedves előttem hozzám szólok, szerintetek! Én melegként gyűlölködök? Egy zsidó gyűlölködik? Nem, csak nem akarja hogy megismétlődjön az ami 1939-45 között Európában és 1944-45 között Magyarországon.


Nem akarják ezek a mai fiatalok és idősek hogy valakit nemzetiségi,vallási, szexuális vagy nemi identitás alapján rekesszék ki a nemzetből!


Én Lengyelként mondom, hogy Európában lehet mindenkinek nehéz, de legalább küzdjünk a közös Európáért. Küzdjünk a politika által felszított zsidógyűlölet ellen!


A Zsidó betelepülésről szó sem igaz, a zsidók nem hagyják el Izraelt, sőt Magyarországról menekülnek el, mert veszélyeztetve érzik családjuk és saját maguk életét.


Én melegként lehet nyugatra költözök, ott jobb életem lesz, de még maradok, mert küzdök egy toleránsabb Európai Magyarországért.

2013. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

4


Lehet a homoszexualitást elfogadjuk és eltudjuk fogadni , de azt ne várd hogy a bűnöző cigányokat toleráljuk és egyenlőként kezeljük őket.

Ők tönkreteszik az életterünket ,a minimum hogy kirekesztjük őket.A többség társadalom kirekeszti azt a kisebbséget amelyik nem a normák szerint él.Ez így normális.

Legszívesebben elkergetnénk őket.

2013. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%

Hagyjad a cigányságot, anyám egy jó pedagógus aki cigányokat is tanított több mint 30 évig és egyszer se voltak gondjai.


Tudod miért? Mert toleráns és színvak oktatást alkalmazott. Ennyi!

2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%

6.


Kamuzol.


Vagy, anyád kifogta a cigányok egy kis százalékának pár egyedét.


Szerintem te nem is Magyarországon élsz.

Tégy egy sétát Avason vagy Tiszabőn és majd megtapasztalod a cigánybűnözést.

2013. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Egy Tiszántúli nagy többségben cigányok által lakott faluról van szó.
2013. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
24%
Hazudni , ti hazudtok, ugyan engem is megvertek cigányok, de mondom hogy rossz cigányok, hanem rossz viselkedésű cigány.
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom hogy rossz cigányok, hanem az a cigány egy rossz viselkedésű roma.
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!