Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szégyen? Többi lent.

Szégyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
mi verjük a mellünket mert màrc 15 közben emberek ragadtak a hòban megàllt az èlet , a kormàny csak bohòckodik , az utàlt osztràkok meg nagylelkûen hò kotròkat ajànlanak fel, most kicsit szègyellem hogy magyar vagyok.
2013. márc. 16. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
és mit kezdjünk vele ... nagyon sajnálunk!
2013. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kicsit elgondolkodtam rajta, ezek miatt nem kedvelnek minket euròpàban.
2013. márc. 16. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

mert esett a hó? vagy mertt lelassult a forgalom és nyári gumival nem tudtak kijönni?

Szerintem nem gondoltad végig az események láncolatát ...

nyilván ha a határ mentén történik az elakadás, akkor nehéz lesz Budapestről szerezni hókotrókat hogy ugorjanak át hegyes halomra a munkagépek, mikor több kilométer hosszan beragadtak a kamionok személyautók az autópályán ...

2013. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem nem, èn a legendàs magyar hozzààlàrol beszèlünk.
2013. márc. 16. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az meg se fordult a fejedben, hogy ott ahol nem volt szél Magyarországon ott járhatóak maradtak az utak 20 centi hó ellenére is ... Tiszta ausztria nem igaz ?

Gondolom egy átlagos havazás alkalmával ausztriában is több száz helyen szakad le a vezeték és dőlnek ki a villanyoszlopok ...

Kicsit gondold már át a történetet ...

Én közel lakom a kritikus térséghez . A saját járdámat nem tudtam tisztán tartani hiábavaló volt a lapátolás vagy a seprés...

2013. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
èn szabolcsban lakom itt nem esett akora hò mègis megàllt minden.
2013. márc. 16. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ónos eső leszakítja a felső vezetékeket ... szerencséd van, hogy csak a tvből figyelted az eseményeket!
2013. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
És te odavoltál segíteni, vagy csak itt hisztizel mint a maszop kapitány a faxbukon?
2013. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem volt àram ezèrt , èjszaka jàröröztübk a rendörsèggel hogy nehogy betörjenek valahovà
2013. márc. 16. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!