Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen hova sülyedt az...

Nem szégyen hova sülyedt az országunk?

Figyelt kérdés

Fizetésünk majdnem hogy semmit nem ér, fizetés/árak aránya hihetetlenül rossz (gondolok itt üzemanyag,élelmiszer,tömegközlekedési árak,rezsi és ilyen alap dolgokra) az is nevetséges hogy nem is a munka bejelentés (bár valahol már az is extrának számít) hanem amennyit tényleg kap az ember fizetést annyira jeletsék be már valóságos csodának számít!Nyugdíjakból épp hogy kijönnek és még sorolhatnám!


Amikor beszélgettem ezekröl külföldi ismeröseimmel (Kanadai,Ír és Német) hogy miként miböl és mennyiböl és hogy élnek a magyarok azok csak csodálkozva pislognak hogy ennyire rossz helyzet van itt!

És szerintem pont hogy az ö helyzetük az alap!

Nem értem hogy Magyarország mikor állt meg a jóléti fejlödésbe és keztünk el gurulni a lejtön!



2012. okt. 22. 17:54
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
79%
Szerintem szégyen!!! Teljesen egyetértek veled....
2012. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
1914-ben.
2012. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt sosem volt igazi, általános jólét, mint Kanadában, Írországban,Németországban.Itt volt egy szűk, gazdag élősködő réteg , meg a csórók, akik bizonyos években szegényebbek voltak, máskor kicsit jobban éltek, mintha középréteg lennének,szóval ige, volt jólét, de csak látszatjólét.Most már látszat sincs.
2012. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

"Nem értem hogy Magyarország mikor állt meg a jóléti fejlödésbe és keztünk el gurulni a lejtön!"


A rendszerváltáskor.

2012. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Szégyen, ebben mindenki egyetért. Viszont abban, hogy kinek a szégyene, na azt mindenki máshogy látja.
2012. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Válság van nehogy azt hidd, hogy más hol esik lejjebb az életszínvonal, Az más, hogy ott alapból erősebb a gazdaság így hosszabb idő míg az szét esik, Afrikában ennél jóval szarabbul élnél, ebbe gondolj bele ahelyett, hogy nyavajogsz!


Magyarország 1989-ben állt meg a fejlődés útján. Miért? Mert eladtak mindent, így hosszú távon nem volt pénz és ha nincs pénz nincs fejlődés és sport!

2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
máshol nem esik lejjebb*
2012. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Mondj egy olyan időpontot a történelemből, amikor itt olyan életszínvonal és fejlettségi szint volt, mint Németországban. Na, hajrá.
2012. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Kit érdekel Afrika az legyen az ő bajuk ott megint más természeti adottságok vannak és miegymás ott az egész kontinensen rossz a helyzet!Én nem az vagyok aki belenyugszik a rosszba ha lehetne jobb is!

Már bocs de gondoltam hogy lesz olyan ki beszól hogy mit nyavalyog a rossz miatt de tisztelem a véleményed!

2012. okt. 22. 18:26
 10/36 A kérdező kommentje:

Na hajrá!

Nem tudom hol olvastad hogy én azt mondtam hogy itt volt ilyen jólét mint Németországba de volt jobb is mint most a nagy "fejlett és tudatos" időkben (ahogy mások szokták mondani) Európa közepén süllyed egy ország életszínvonala Afrik szintjére!

2012. okt. 22. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!