Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kórházakban 37 fokos hőségbe...

A kórházakban 37 fokos hőségben szenvednek a betegek, mert nincs pénz a légkondicionálók működtetésére? (szégyen)

Figyelt kérdés

Nem szégyenli magát ez a kormány?Beteg műtött emberek,mozgáskorlátozott idős emberek,szerencsétlen kis gyerekek fuldoklanak a hőségtől,mert a kórházak NEM TUDJÁK KIFIZETNI az energia számlát?Minden szarra van pénz,erre meg nincs?Hol van az aktív dolgozók befizetett egészségügyi járuléka?Hová teszik azt a tömérdek pénzt?

2012-ben Magyarországon műtétek maradnak el,mert a hőségben képtelenség egy komolyabb műtétet elvégezni,az orvosok szerint a műtéti sebek elfertőzhetődnek ebben a melegben.Ez valami borzalom ami itt megy.Kik vezetik ezt az országot,állatok?Ilyenre nem odafigyelni??


2012. júl. 10. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az oké hogy nincs pénz klímára, de nem is szabad kóürházakba használni, főleg azoknál a betegeknél akiket légúti vagy tüdő problémával kezeltek. Egyrészt a klíma nem egy egészséges dolog bárki bármit mond is, plusz gombásodás is előfordulhat, meg ha esetleg egy beteg kimehet a friss levegőre a kórház udvarára felforr a teste a 40 fokba és bemegy a kb 22-23 fokos helyiségbe komoly gondjai lehetnek mert hirtelen megcsapja a hideg és akár tüdőgyulladás is lehet belőle. Látogatóknál ugyan ez. Persze nem csak ez az indok rá, valóban nincs pénze a kormánynak erre, de én találkoztam már nem egy olyan hasonló problémával hogy volt egy kórház télen a betegek szobájában volt olyan 18 fok a nyílászárók annyira elöregedtek hogy csoda hogy nem estek ki a helyükről és az ápolók rongyokkal meg leselejtezett takarókkal szigetelték körbe. Persze hűteni lehet a szobákat normális szigeteléssel illetve árnyékolási lehetőségekkel.
2012. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Fantasztikus meglátás. Csak gratulálni tudok, de annyit hagy kérdezzek vissza, nálad mért nincs légkondi?
2012. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van légkondim és tudom hogy nem kevés pénz fent tartani.A miénk egy 190 négyzetméteres családi ház.És nem kevésbe kerül a klíma használat nyáron.Képzeld mennyibe kerülhet egy több ezer négyzetméteres kórháznak.Rengetegbe.


Ha nem lenne jóval átlagon felüli a keresetem akkor én sem tudnám használni.

2012. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanmár, 37 C° még csak hőemelkedés.
2012. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Csúnya lenne, ha egy kórházban elfertőződnek a sebek. Akkor nem a meleggel van a baj, hanem az ápólókkal és jódhiánnyal.
2012. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

37 fok ez neked szégyen?


tudod mi a szégyen?

fater sürgőséggi ekg ja amire jövő év februárba kapott időpontot

még jó hogy EDDIG fizette a tbt

2012. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó , látod én ezért nem járok soha SZTK rendelésre.Nem elég hogy fél nap mire sorra kerülök de 6 hónap múlva kapok időpontot.Nevetséges.


Inkább elmegyek magánrendelésre még ha pénzbe is kerül.Az idő pénz.

Egy az hogy jobb ellátást kapok , jobban állnak az emberhez , empatikusabbak magánrendelésen.Emellett korszerűbb eszközökkel dolgoznak.

2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

37 fok ez neked szégyen?


tudod mi a szégyen?

fater sürgőséggi ekg ja amire jövő év februárba kapott időpontot

még jó hogy EDDIG fizette a tbt

2012. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ne sértegesd az Állatokat
2012. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2-es 19.56

-A kérdésedre válaszolva,igen van (mobil) klímám)pontosan az ilyen extrém helyzetekre.De ha megbocsájtasz,a kérdésem nem ez volt.


3-as 19.59

-Speciel nem úgy értettem,hogy május 1-től egészen szeptemberig üzemeljenek,de azért amikor ekkora a hőség gondolj már bele a betegen fekvők helyzetébe.


5-ös 20.47

-Ha már ilyen tájékozott vagy sebészetileg,akkor tudnod kéne,hogy a "befülledt meleg"egyáltalán nem tesz jót a nyílt sebeknek.


6-os 20.51

Igazad van,ez is egy szégyenfoltja a Magyar egészségügynek.

2012. júl. 10. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!