Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen hova sülyedt az...

Nem szégyen hova sülyedt az országunk?

Figyelt kérdés

Fizetésünk majdnem hogy semmit nem ér, fizetés/árak aránya hihetetlenül rossz (gondolok itt üzemanyag,élelmiszer,tömegközlekedési árak,rezsi és ilyen alap dolgokra) az is nevetséges hogy nem is a munka bejelentés (bár valahol már az is extrának számít) hanem amennyit tényleg kap az ember fizetést annyira jeletsék be már valóságos csodának számít!Nyugdíjakból épp hogy kijönnek és még sorolhatnám!


Amikor beszélgettem ezekröl külföldi ismeröseimmel (Kanadai,Ír és Német) hogy miként miböl és mennyiböl és hogy élnek a magyarok azok csak csodálkozva pislognak hogy ennyire rossz helyzet van itt!

És szerintem pont hogy az ö helyzetük az alap!

Nem értem hogy Magyarország mikor állt meg a jóléti fejlödésbe és keztünk el gurulni a lejtön!



2012. okt. 22. 17:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%
Lesz itt még lejjebb is ha Orbán marad 2014-ig. 2014-ben ha lecseréljük Bajnaira akkor talán van esélye az Országnak egy jóirányba fordulni de nemlesz könnyű menet Orbán után rendbeszedni az Országot.
2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Értem a problémád, de itt a "forint értéke" a problem, és az meg nem feltétlen csak belső politika.
2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Én nem arra gondoltam, hogy faszán el lehet lenni napi 1 dollárból, csak arra, hogy én nem őket sajnálom elsősorban, hanem a mi napi 10 dolláros emberinket, akiknek legalább olyan nehéz a helyzetük, sőt bizonyos szempontból nehezebb is, mint az afrikai 1 dolláros embereknek. Egyébként erre mások is rávilágítottak már. Most valami kanadai riport mutatta be úgy Magyarországot, hogy itt a cigányok és a többi szegények milliós tábora szub-szaharai nyomorban él.
2012. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Még 1x mondom hogy nem érdekel Afrika helyzete az a ö bajuk! Azért ne adjak hálát mert élhetek?Ez itt Európa és nem Afrika...
2012. okt. 22. 20:17
 25/36 anonim ***** válasza:

Ide süllyedt Orbán ismét.


Ötössel toborozzák a diákokat a Békemenetre


Megjelent: 2012.10.22. 19:11|Frissült: 2012.10.22. 19:12

Ötöst ígértek a tanárok a diákoknak, ha részt vesznek az október 23-i kormányzati megemlékezéseken.

2012. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Jellegzetes és szomorú, hogy aki az Orbán-rezsimet vagy a mai Magyarországot akarja védeni, már nem tud máshová nyúlni, csak Fekete-Afrikához, meg más koldus helyekhez. Ahhoz képest állítólag itt még jó. De ahogy rámutattam az előbb, ez se állja meg a helyét, mert mások a viszonyok, más a gazdasági és társadalmi háttér itt és ott.
2012. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

ma 20:21


Muszáj minden cikket elhinni ami felkerül a netre :)?

2012. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 20:25


Szerintem az a 3 milliárd ember a fél karját és lábát is odaadná ha olyan körülmények között élhetne, mint egy mai átlag magyar!

2012. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
20:29! Nemzörög a haraszt! Tudod.
2012. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!