Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Néhány rokonom miért védi a...

Néhány rokonom miért védi a cigányokat?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom őket, de amikor néha szóba jönnek otthon, vagy a nagyszüleimnél, máris azt hangsúlyozzák (főleg a nagyapám, de mások is), hogy nem tehetnek arról, hogy sok közülük szegény, és csak hazugság az a "híresztelés", hogy becstelenek, és gyakran lopnak. Ráadásul, hülyeségnek tartja (nagyapám) az ősmagyarok iránti tiszteletet, mert szerinte, annak idején a kalandozó magyarok sokat keveredtek más népekkel útjaik során.

Nagyon idegesít ez a "látásmódjuk", hogy lehetnek ennyire kommunista nézetűek??? Semmi magyarságtudat nincs bennük ezek szerint???


2013. márc. 12. 11:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Mondtam én nekik, hogy a börtönlakók 80%-a cigány, de nem figyeltek rám.

De még a nagybátyám, és a húgom is védi őket... apám kivételével az egész család nézete eltorzult valami.

2013. márc. 26. 14:52
 22/29 anonim ***** válasza:
6%
Akkor nem sok rálátásuk van az országban a dolgokról.
2013. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nagyapám állandóan figyeli a politikát, híradót, és újságokat.
2013. márc. 26. 15:21
 24/29 A kérdező kommentje:
Hát valamit biztos nagyon rosszul látnak.
2013. márc. 26. 15:21
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
ha szinte az egész családod ilyen "agymosott" már bocsánat a kifejezésért az csoda és tiszteletre méltó h te nem dőlsz be az ilyen hülyeségeknek amit ők hisznek! Le a kalappal! sok fiatal mostanság azér majmolja a fideszt meg a maszopot mer anyu is arra szavazott és akkor az jo!
2013. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
6%

"hogy nagyapám állandóan figyeli a politikát, híradót, és újságokat."


De gondolom a "kommunista" oldalról. Amiket itt leírtál az erősen "agymosottságra" vall, nekem is az ősöm eléggé baller beütésű, de mivel ismeri a tabutémát azokat ugyanúgy nem szívleli mint a többi tapasztalt akinek volt már attrocitásuk, vagy közöttük lakik (lakott).

2013. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

18:05


Fontosnak tartom, hogy önálló véleményem legyen.

2013. márc. 26. 22:44
 28/29 A kérdező kommentje:
.
2013. márc. 28. 11:59
 29/29 anonim ***** válasza:
cigány vagyok! gyűlölsz kérdező?
2013. aug. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!