Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz még Nagy-Magyarország...

Lesz még Nagy-Magyarország valaha?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 12:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
30%

nE PONTOZD MÁR LE, TE MAGYAR BORNYÚ, HADD OLVASSUK EL MINDENKI VÁLASZÁT! eLEGEM VAN A PIPÁLGATÁSBÓL!

mAJD ESTE LEPONTOZOD!

2009. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Köszi!!

Ugye, annyira nem sietsz.

2009. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes, hogy az ilyen belső ellenségek mennyire aktívak? Sose értettem, miért van valaki maga ellen?

Annyira, hogy még tesz is érte? Nem támadnak minket elegen kívülről? Magunkat nyírja ki. Miért? Vagy valami megszálló olvasgat magyarul, és ő húzza le a válaszokat? Olyan fontos neki, még egérért is nyúl. Miért?

2009. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%

Árulja el már valaki, az én törökös-tatáros válaszomban mi volt a haszontalan? Legjobb szívemből és meggyőződésemből írtam, Témához kapcsolódott. Akkor miért?

Ha azt írnám: "lefekszem a földre, tapossatok agyon, szúrjatok le, mert magyar vagyok-akkor benn maradhatnék a hasznosok között??"

2009. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

Nostradamus, a nyirkai jóslat és a magyar jelen(részlet)


A kétezredik év után hamar

nagy lesz az ország és erős,

visszatér hazájába mindegyik magyar,

s magyar földben nyugszik minden ős.

De a magyar föld része lesz a nagynak,

erős királyság, melynek nincs határa,

a keresztények farkasai már nem ugatnak,

Krisztus ellenségeit a föld kizárja.


(ha visszatér hazájába minden magyar, az jelentheti az ország újraegyesítését is. A következő sor pedig ezt megerősíti, ugyanis az ősök (akik most esetleg Szlovák, Román; földben nyugosznak a trianoni szörnyűség miatt) csak akkor tudnak ismét magyar földben nyugodni, ha Erdély, Felvidék, Kárpátalja és Délvidék ismét Magyarország része lesz.)


Az Erdőn túl él az ország jobbja,

de számában kisebbik része,

földjét az erősebb elrabolja,

ezeregyszázból nyolcvan évre.

Már csupán nyelvében él, de él még,

s gyarapszik, míg Erdőn innen fogynak,

az ő küzdelmük hozza el a békét

és egységet minden magyaroknak.


(Erdély kivívja az autonómiát és visszajön az anyaországhoz. Ez elindít egy folyamatot, aminek az lesz a vége, hogy egyesül az ország újra.)

2009. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
48%
Minek? Tagjai vagyunk az eu-nak. Mindenki odamegy ahova akar
2009. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
83%
Kedves utolsó, lásd Sólyom László és Komárom? :)
2009. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2009. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
57%

Én nagyon nem szeretnék a "nyakamba" többmillió lusta, koszos, primitív románt!!! Márpedig a visszacsatolással őket is "megkapnánk"... :-P


Mindegyik magyar falu és város tele lett telepítve románokkal (évtizedekig támogatta a román kormány a betelepülőket). Aki volt már Erdélyben, az pontosan láthatja, hogy ezek a románok milyenek!

Menjetek végig egy erdélyi magyar falun : a magyarok portái, házai gyönyörű tiszták, ápoltak, a kapuk előtt faragott padok... A román házak koszosak, vedlettek, kidőlt-bedőlt kerítés, még az utcai járdájukat sem söprik, kiülnek a koszos árokpartra (még széket vagy padot sem képesek kitenni) és naphosszat ott "döglenek" a koszban...


Köszönöm, de én nem szeretnék többmillió koszos, munkakerülő, lusta románt eltartani!!!

2009. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%
Köszi, hogy gondoltok ránk is, elszakított testvéreitekre, vagyunk pár millióan, a válaszolók nagyrésze önző, agymosott szar alak... az ilyenek miatt nem kaptuk meg a magyar állampolgárságot, annak ellenére, hogy mi itt Erdélyben nagyobb magyarok vagyunk mint az átlag magyarországi ( Hálistennek egyre több magyarnak nyílik ki a szeme, semmi sem tart örökké , trianon sem, 2100ig szerintem se változik a helyzet, de sose lehet tudni utánna mi lesz, ja és én is utálom a románokat, de még idáig egyikük se késelt le egy mobilért vagy mp3 lejátszóert , ellentétben a ti cigányaitokkal akik bármire képes vadállatok... )
2009. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!