Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz népirtás...

Szerintetek lesz népirtás fenntartható fejlődés, környezetvédelem címen?

Figyelt kérdés

Az orvostudomány fejlődése révén elszaporodott az emberi faj. A fejlett területeken aki megszületik, az fel is nő. Az éhínség is a világ egészéről a fejlődő országokba szorult. A fejlett országokban még a legszegényebbeket is felkarolják segélyekkel.


Ez szerintem gyönyörű dolog. Az embernek joga van élni.

És Isten - annak kedvéért, hogy ne ebből legyen vita: a Sors, vagy bármilyen felsőbbrendű hatalom aki szerintetek a teremtő - is biztos boldogan nézi, hogy a tudásunkat erre használjuk.



Azonban sokan jönnek azzal, hogy jaj globális felmelegedés, meg üvegházhatású gázok kibocsátása, meg elfogyó olajkészletek stb-stb. És ha már itt tartunk, jön a következő szint: túlnépesedünk, fel fogjuk élni a Földet stb-stb.

Hiszen a sok embernek fűtenie kell télen, főznie egész évben, meleg víz kell, ennünk kell, lélegzünk. Ezekkel sok üvegházhatású gázt bocsátunk ki.


Már régebben is gondolkoztam rajta, hogy szerintem lesz egy Hitler-féle őrült, aki emberek százezreit fogja lemészárolni, hogy "megmentse a Föld életét és az emberi fajt".



Szerintetek?


2013. jan. 12. 17:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Persze, mindenféle rejtélyes vegyi anyagok... ha a hülyeség fájna te ordítanál.
2014. szept. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!