Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz népirtás...

Szerintetek lesz népirtás fenntartható fejlődés, környezetvédelem címen?

Figyelt kérdés

Az orvostudomány fejlődése révén elszaporodott az emberi faj. A fejlett területeken aki megszületik, az fel is nő. Az éhínség is a világ egészéről a fejlődő országokba szorult. A fejlett országokban még a legszegényebbeket is felkarolják segélyekkel.


Ez szerintem gyönyörű dolog. Az embernek joga van élni.

És Isten - annak kedvéért, hogy ne ebből legyen vita: a Sors, vagy bármilyen felsőbbrendű hatalom aki szerintetek a teremtő - is biztos boldogan nézi, hogy a tudásunkat erre használjuk.



Azonban sokan jönnek azzal, hogy jaj globális felmelegedés, meg üvegházhatású gázok kibocsátása, meg elfogyó olajkészletek stb-stb. És ha már itt tartunk, jön a következő szint: túlnépesedünk, fel fogjuk élni a Földet stb-stb.

Hiszen a sok embernek fűtenie kell télen, főznie egész évben, meleg víz kell, ennünk kell, lélegzünk. Ezekkel sok üvegházhatású gázt bocsátunk ki.


Már régebben is gondolkoztam rajta, hogy szerintem lesz egy Hitler-féle őrült, aki emberek százezreit fogja lemészárolni, hogy "megmentse a Föld életét és az emberi fajt".



Szerintetek?


2013. jan. 12. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"Valószínűtlen, hogy célzottan lesz népírtás"


Nem tudom te melyik földrészen élsz, de itt Magyaroszágon például folyamatos a népirtás.

2013. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

A Földön még lenne hely embernek bőven, csupán ezt a rabló gazdaságot és fosszilis energia függőséget kéne megszüntetni, és akkor nem menne tönkre a bolygó.

Ebből majd akkor lesz probléma ha pl egy Kína annyira telítődik hogy nem tudja hova rakni az embereket, de szerintem ez nem fog megtörténni mert majd elfoglalják európát és amerikát ahogy most is teszik a bevándorlással.

Mi meg fehérek fogyunk és még támogatjuk is hogy bejöjjenek ide.

Ha jártál már a Budapest 15. kerületében egyszer is biztos hogy találkozol kínaival a buszon, és a helyiek is azt mondják hogy már zavaróan sokan vannak, csendes megszállás...

Aki most él a Földön annak még ettől nem kell tartani, csak a bevándorlóktól.

2013. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mellettünk van egy "kínai negyed"
2013. jan. 12. 18:56
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország Ázsiában fekvő részét , Szibériát is megszállják , a ruszkik félnek is hogy egy nap majd elveszik előlük.
2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Vadkan01 ***** válasza:
0%
Nagyon úgy néz ki sajnos :(, mert ugye a történelem ismétli önmagát, de én azt mondom, hogy van remény. AHOY
2013. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De jó, hogy etnikai téma lett a kérdésemből.... :(



Arra gondolok, hogy sokan a túlnépesedést okolják a globális felmelegedésért. Aki nem azt okolja, végül is az is azt, csak maga se tud róla. :D


Szerintem jöhet egy őrült, aki a gyengéket, betegeket, esetleneket kinyírja... Úgy, mint Hitler, csak ő ugye a származást nézte...

2013. jan. 12. 20:17
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Már van. Szerinted miért propagálják az afrikai országokban az óvszert és az abortuszt?


Jó tudom, a liberálisok szerint mindkettő faxa dolog, de most olyanokról beszélünk akik azelőtt azt se tudták mi fán terem.

2013. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg nincs túlnépesedés a Földön, egyes területeken van, máshol viszont messze nem használják ki a természet nyújtotta lehetőségeket.
2013. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs.

Viszont sokak szerint van.


Afrikában pedig muszáj megállítani a gyarapodást, mert azok konkrétan nyomorban élnek, éheznek, és fiatalon meghalnak AIDS-ben, maláriában meg ilyesmiben :(

2013. jan. 12. 21:07
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Az alapfeltevésed hibás. Nem az orvostudomány fejlődése miatt szaporodott el az emberi faj. Az legfeljebb csak a várható élettartamot növelte meg olyan országokban, ahol jut megfelelő számú orvos a lakosságra. A legnépesebb országok éppen azok, ahol nincs is egészségügy, vagy nagyon gyerekcipőben jár.

Nemzetközi összefogásra lett volna szükség, továbbá felvilágosításra, fogamzásgátlásra a legszegényebb országokban. Bár lehet, hogy ez sem oldotta volna meg a problémát, mert ezek a népek vallási és egyéb okokból jónak tartják a népszaporulatot. Kínában nincs nyugdíjrendszer, az utódok tartják el az öregeket, a nemrég bevezetett törvénnyel, miszerint csak 1 gyereket lehet vállalni, összeomlik a rendszer. Már elkéstünk a túlnépesedési probléma megoldásával. A szelekció már megkezdődött, és folyamatban van. Nem nukleáris töltetek formájában, de az egészségügy közreműködésével, mindenféle ártalmas vegyi anyagok kibocsátásával próbálják csökkenteni a népességet és a termékenységet. Ezt a legnagyobb titokban csinálják. És nem egy Hitler-féle őrültről beszélünk, hanem egy dollármilliárdos elit csoportról, zömében amerikaiak, köztük Bill Gates is, akik már el is tervezték, és szépen kivitelezik ezt azért, hogy ők életben maradjanak, és jó körülményeket tudjanak teremteni maguknak és utódaiknak.

2013. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!