Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mostani Orbán Viktor levélre...

A mostani Orbán Viktor levélre kötelező válaszolni?

Figyelt kérdés

Az egész család kapott levelet Orbán úrtól (nagy öröm ez nekünk...).


Én mélyen fel vagyok háborodva, mert az egyikhez egy cetlit is mellékeltek, amiben elnézést kérnek, amiért a levél sérült (ez egy nyomtatott írás, pecséttel :D Nem lett volna egyszerűbb/olcsóbb leragasztani a borítékot és kész?) és ez így együtt befóliázva.

Az enyém meg simán nem volt lezárva (a boríték) és mindenféle nejlon nélkül jött. Na mindegy.

Elolvastam a süketelést, és ott is volt, hogy mi lesz a válaszommal stb. Épp csak a lényeg maradt le, hogy miért kellene nekem erre válaszolni?!

Ráadásul tudni akarom melyik idióta állította ezt össze! Ott vannak kérdések, a végén "Ön mit gondol?" (vagy mi az ön véleménye, most nincs kéznél a levél) aztán semmi, hogy leírhasd, hanem 3 lehetőség közül lehet választani.

Nevetséges!


Ez micsoda pontosan és KÖTELEZŐ ERRE VÁLASZOLNI? ( Mert a népszavazásnál sem írták, hogy az és már majdnem kidobtuk, amikor megtudtuk, hogy ha nem küldjük vissza megbüntetnek, komoly pénzösszegekre.)



2012. jún. 15. 17:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Fénykép nélkül is benne van a pénztárcádban :D" Valószínű, mert pénz az már rég nincs benne...

:DDD

2012. jún. 16. 10:13
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 16. 10:30
 23/27 A kérdező kommentje:

Mellesleg egyetértek a 06:39-es hozzászólóval.


Én is évek óta ezt látom, hogy olyan szájbarágósan vannak megfogalmazva nekünk a levelek, mintha értelmi sérültek lennénk vagy nem tudom... Ez önmagában elnézhető lenne, de így, hogy már az is nonszensz, amire rákérdeznek az egész nem ér semmit. Úgy értem csak az üresség, a semmi van mögötte, aztán mindenhol azt hangoztatják, mennyi pénz vitt el ez is. Nem kellene nekünk levelet nyomtatni, küldeni és egy csomó pénz elszórni rá. Pláne ezekkel a felesleges kérdésekkel.

Mondjuk biztos van rengeteg olyan ember, aki emiatt most megint elhiszi, hogy ő fontos és lelkesen válaszolgat és büszkén fel is adja... Elvégre, a nyugdíjasok is mindig olyan büszkén mesélik hogy őket felhívta Orbán Viktor... (tudjátok, amikor előre felveszik a hangját :D).

2012. jún. 16. 10:39
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező, csak az kéne. Viszont ne a kukába dobjátok, hanem szelektív gyűjtőbe, legyen már valami haszna is.
2012. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nektek akár hivatalból is !
2012. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

19:24 Nem értem mire gondolsz, de végül is mindegy, mert azóta már tisztában vagyok vele, hogy ezekre nem kötelező válaszolni, tehát nem is fogunk.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 25. 21:24
 27/27 anonim ***** válasza:

minek válaszolnál rá, nem te kaszálsz rajta, hanem azok, akik a kérdéseket megírták (!!!)


az egész erről szól

2012. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!