Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mostani Orbán Viktor levélre...

A mostani Orbán Viktor levélre kötelező válaszolni?

Figyelt kérdés

Az egész család kapott levelet Orbán úrtól (nagy öröm ez nekünk...).


Én mélyen fel vagyok háborodva, mert az egyikhez egy cetlit is mellékeltek, amiben elnézést kérnek, amiért a levél sérült (ez egy nyomtatott írás, pecséttel :D Nem lett volna egyszerűbb/olcsóbb leragasztani a borítékot és kész?) és ez így együtt befóliázva.

Az enyém meg simán nem volt lezárva (a boríték) és mindenféle nejlon nélkül jött. Na mindegy.

Elolvastam a süketelést, és ott is volt, hogy mi lesz a válaszommal stb. Épp csak a lényeg maradt le, hogy miért kellene nekem erre válaszolni?!

Ráadásul tudni akarom melyik idióta állította ezt össze! Ott vannak kérdések, a végén "Ön mit gondol?" (vagy mi az ön véleménye, most nincs kéznél a levél) aztán semmi, hogy leírhasd, hanem 3 lehetőség közül lehet választani.

Nevetséges!


Ez micsoda pontosan és KÖTELEZŐ ERRE VÁLASZOLNI? ( Mert a népszavazásnál sem írták, hogy az és már majdnem kidobtuk, amikor megtudtuk, hogy ha nem küldjük vissza megbüntetnek, komoly pénzösszegekre.)



2012. jún. 15. 17:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező válaszolni.

A népszámlálásnál az volt, de itt nem, mivel senki sem kényszeríthető még névtelenül sem, hogy politikai kérdésekben állást foglaljon.

2012. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

JA ÉS KOMOLY VÁLASZOKAT KÉRNÉK, A "SZ.RNI RÁ, KUKÁBA VELE!" JELLEGŰ KIJELENTÉSEK HELYETT.

Nem állunk úgy, hogy ki tudnánk fizetni a bírságokat.

Köszönöm.

2012. jún. 15. 17:44
 3/27 A kérdező kommentje:

#1 Köszi!

Szerintem elrakom őket valahová pát hétre/hónapra, aztán majd kidobjuk. Azért kíváncsi vagyok mások véleményére is, vagy, hogy ti mit csináltok vele.


HA VALAKI ÉRTESÜLNE RÓLA, HOGY MÉGIS KÖTELEZŐ AKKOR KÉREM ÍRJON MÁR MAJD IDE EGY KOMMENTET (gyakran feljárok az oldalra, látni fogom később is)! :-)

2012. jún. 15. 17:47
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

"KÖTELEZŐ ERRE VÁLASZOLNI?"


Nem, ahogy a népszavazásra se volt kötelező és ahogy szavazni sem kötelező demokráciában. A forrást légyszíves írd le, ahonnan azt hallottad, hogy kötelező visszaküldeni. Mindenkinek lehet saját véleménye. Az is vélemény, ha az egyénnek nincs véleménye.

2012. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát én egyiket sem ikszelgettem, hanem ahova odafért odaírtam az álláspontomat/véleményemet! Hogy miért azt magam sem tudom...
2012. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező....
2012. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

igen kaptunk mi is amiben első körben szétfényezi magát aztán jön a kérdőív amelyiken bármit x elsz be vagy elé teszel vagy utána teszel 2 szót és úgy van beállítva mintha

ő lenne a megmentő isten

nem x elgetem szépen leírtam a véleményem hozzákapcsoztam 3 helyen és feltüntettem a kérdőíven hogy a borítékban nyomtatott formában is megtalálható az álláspontom


am tök jó hogy döntenek aztán megkérdezik a véleményem kb 200 ft ért az adómból ill már nem adózok mert nincs hol dolgozzak mivel az adóterhek miatt tönkrement a családi bt

2012. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Valaki igazán küldhetne már egy kérdőívet Orbán Viktornak azzal a kérdéssel, hogy mikor lesz már szíves végre kitakarodni a magyar közéletből és a parlamentből.
2012. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#4 Nem tudom miért kell gúnyolódnod. (a 7-es válaszolóra is vonatkozik)


#5 A népszavazásra kötelező volt, arról olvastam is később valami minisztériumi oldalon, hogy ha nem teszed büntethetnek. Illetve a híradóban is bemondták (talán a tényekben). Bár ha úgy vesszük valóban nem volt kötelező, választhattad a pénzbüntetést is...


#6 Igen, nekem is ez a problémám, hogy miből gondolták, hogy a három közül valamelyiket fogom gondolni... Azért ennyire nem hatékony az agymosásuk... Akkor kérdezték volna úgy, hogy a három közül melyik állítással értek leginkább egyet.


#9 Én arra gondoltam, hogy elkészítem az ő kérdőívüket úgy, hogy a kérdések alatt üres hely legyen a válaszomnak, de amúgy kb. ugyanígy nézzen ki. A lap tetejére "javított változat" vagy "kérdőív 2.0". :DD

De őszintén szólva már nem nagyon érdekel.


Mellesleg nem értem miért baj, ha engem hidegen hagy a politika és esetleg bizonyos dolgokról nincs határozott véleményem. Amiről volt és hangot is adtam neki, azzal sem értem el semmit. Másrészről nekem nem szimpatikus, hogy ebben az országban csak a b.zizás, zsidózás (pedig én még csak nem is vagyok az)stb. megy így nem is kívánok itt maradni. Egyébként sem tudnék, mert hiába szerettem volna, itt nincs lehetőségem a hivatásomban fejlődni, előre jutni.

2012. jún. 15. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!