Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mostani Orbán Viktor levélre...

A mostani Orbán Viktor levélre kötelező válaszolni?

Figyelt kérdés

Az egész család kapott levelet Orbán úrtól (nagy öröm ez nekünk...).


Én mélyen fel vagyok háborodva, mert az egyikhez egy cetlit is mellékeltek, amiben elnézést kérnek, amiért a levél sérült (ez egy nyomtatott írás, pecséttel :D Nem lett volna egyszerűbb/olcsóbb leragasztani a borítékot és kész?) és ez így együtt befóliázva.

Az enyém meg simán nem volt lezárva (a boríték) és mindenféle nejlon nélkül jött. Na mindegy.

Elolvastam a süketelést, és ott is volt, hogy mi lesz a válaszommal stb. Épp csak a lényeg maradt le, hogy miért kellene nekem erre válaszolni?!

Ráadásul tudni akarom melyik idióta állította ezt össze! Ott vannak kérdések, a végén "Ön mit gondol?" (vagy mi az ön véleménye, most nincs kéznél a levél) aztán semmi, hogy leírhasd, hanem 3 lehetőség közül lehet választani.

Nevetséges!


Ez micsoda pontosan és KÖTELEZŐ ERRE VÁLASZOLNI? ( Mert a népszavazásnál sem írták, hogy az és már majdnem kidobtuk, amikor megtudtuk, hogy ha nem küldjük vissza megbüntetnek, komoly pénzösszegekre.)



2012. jún. 15. 17:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jaj, én kérek elnézést!!!!

Én nem népszavazást akartam írni (most látom, hogy a kérdésemben is rosszul írtam), hanem NÉPSZÁMLÁLÁST!

A népszámlálás volt kötelező.

Tényleg sajnálom, észre sem vettem, annyira a mostani (Nemzeti Konzultáció 2012) levélre koncentráltam.

2012. jún. 15. 18:52
 12/27 A kérdező kommentje:
De jó, hogy közben töröltek egy választ, így hiába írtam hányas válaszadónak válaszolok, csúszott az egész...
2012. jún. 15. 18:55
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Lehet lepontozni, de kötelező vagy sem, én minden ilyen kérdőívet széttépek és kidobok. Nem segít az én véleményem az országon, meg aligha fogadják meg az emberek tanácsát (nem úgy tűnik mintha bármikor változott volna valami).
2012. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%
hát azért hova szarjak, ez a rohadt fidesz kétségbe esésében már minket kérdez az ország irányításáról? mi a fenéért jelöltették magukat egyáltalán, ha alkalmatlanok a feladatra?
2012. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

19:14 Én is így tennék legszívesebben! Csak a népSZÁMLÁLÁS óta inkább mindent megkérdezek, megőrzök, mert annyit nem ér, hogy megbüntessenek.

Régen még elhittem, hogy változhatnak a dolgok jó irányba is, azt hittem számít a véleményem, véleményünk, de már rájöttem, hogy nem. Őszintén szólva nehezen hiszem el, hogy törődnek azzal, amiket válaszolunk/írunk nekik. Max. néha hivatkoznak rá, hogy "az ország x%-a szerint", de amúgy nem aszerint fognak dönteni, hogy nekünk jó legyen, vagy ahogyan a többség szeretné.

Szóval nekem is elegem lett az egész marhaságból, a politikusokból, a pártokból, az egészből.

Jó ideje nem is követem figyelemmel az eseményeket. Egyfelől nem hiányzik, hogy felidegesítsem magam a dolgon, másfelől pedig inkább próbálok fejlődni a munkámban, vagy olvasok, megnézek egy ismeretterjesztő filmet, vagy olyasmit csinálok, aminek értelme is van.

2012. jún. 15. 19:49
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, amúgy sincs semmi értelme, el se olvassák. Én kibontás nélkül széttéptem és ment a kukába.
2012. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát... Nekem már ugye ki volt bontva.

De amúgy bánhatod! Volt benne egy levél, Viktor fotójával! :DD (Még nem döntöttem el, hogy bekeretezve az asztalomra teszem-e ki, vagy a pénztárcámban fogom hordani...)

2012. jún. 15. 20:26
 18/27 nem dávid ***** válasza:
100%
Nem kötelező válaszolni. De olyan abszurd kérdések vannak hogy a válasz magától érthető. De senki ne dőljön be ezeknek ez csak politikai szavazó gyűjtésre szolgál... ez csak egy látszat hogy azt higgye a nép hogy beleszólhat akármibe is...
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"...pénztárcámban fogom hordani"

Fénykép nélkül is benne van a pénztárcádban :D

2012. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a levelet, csak annyira lehet komolyan venni, amilyen komolyak a kérdések! "Hülye gyerekként" kezelik az embereket! Ez a levél sértő az egész országra nézve! / Kérdések gyogyósoknak. DÖBBENETES, mennyire lenézi az orbán csapat "alattvalóit!" Nem hiszem, hogy egy értelmes ember, ezt a levelet komolyan tudná venni! Van rengeteg pénz, de ha nincs, majd kivetnek egy újabb adót, hogy legyen ilyen baromságokra pénz!
2012. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!