Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Írnátok pár történetet cigányo...

Írnátok pár történetet cigányokkal kapcsolatba hogy, beszóltak az utcán, vagy máshol és hogy végződött?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. ápr. 30. 15:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 17:40!


Arra szerintem semmi esély, hogy megáldjon a sors egy roma menyecskével (arra pedig még kevesebb, hogy vejkóval, bár a mai világban ki tudja...), mivel a fiam legalább annyira tisztában van a hazánkban élő etnikai kisebbség problémáival, illetve a velük való kapcsolat veszélyeivel, mint én. Azonban ha mégis megtörténne, kitagadnám a fiam. Előbb fogadnám el, ha egy magyar fiút hozna haza, mint egy cigány lányt. Persze az első esetet sem szeretném, de ha úgy alakulna, elfogadnám.

2012. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
39%

A 17:40-es vagyok. Jól gondoltam én, hogy a te fejedben van a baj, ha azért képes lennél kitagadni a saját gyereked, a saját véred, mert romalányt szeretne, akkor csak gratulálni tudok...

Ülj le, felelet 1-es... :)

2012. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
100%

Ismerősöm buszon udvariasan megkért két cigányt, hogy esetleg ne szotyiköpködve óbégatva ordibáljanak egymástól fél méterre, mert ez zavaró lehet a többi utas számára.

Ők ezt rendkívül kulturált módon úgy reagálták re, hogy belé akartak rúgni. Mellényúlt, mert évek óta jár küzdősporta, és egy ütésből földre küldte a tagot, a barátja persze rögtön meghátrált.

Ez a szebbik eset, hozzánk betörtek és vitték magukkal 6 havi fizetésemet (amit diákmunkákból, alkalmi melókból és tényleg nagyon unalmas aljamelókból szedtem össze, hogy elmehessek az egyetemi sítáborba és vittem volna kövi héten befizetni...) ezen kívül amit még értékesnek gondoltak, például laptopot, melynek értéke hagyján, de a rajta lévő 20 oldalas házi dolgozatom is ugrott, melyre volt két napom, hogy leadjam. Meg ilyen apróságok. (Egyébként őket elkapták, ezért tudom, hogy cigók - tökvéletlenül)

Testvérem múltkor egy fickót látott a sarki boltba halál nyugalommal besétálni, a polcról tetemes mennyiségű áruval pedig fizetés nélkül távozni. Hiába szaladt utána, a boltosok leintették, hogy a tulajt meg akarták késelni, amiért kiplakátolta az egyik elkövető képével az üzletet.

A barátnőmnek betörték az orrát és felszakadt a szája, mert vonakodott átadni a telefonját.

Apámnak ellopták a kutyáját és fel voltak háborodva, amikor felkereste őket, hogy kéri vissza, mondván "ők etették azt a kutyát".

De kvára nincs cigánybűnözés, csak rasszisták vagyunk.

2012. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Na ez aztán durva... :/
2012. máj. 27. 03:01
 45/45 anonim ***** válasza:
Nyáron kint ültünk a barátnőimmel a törzshelyünkön. Régi malom, mellette bolt, bevásároltunk, kiültünk, beszélgetünk. Besötétedett, de mivel jól éreztük magunkat, maradtunk. Jött egy suzuki swift, beparkolt a szembe lévő ház bejárójára, kiszálltak belőle a kb 17-18 éves fiatal cigányok. Ott az út közepén és ahol éppen álltak, elkezdtek táncolni. Idegenek voltak, helyiekkel nincs baj. Mondtam a többieknek hogy menjünk ameddig észre nem vesznek minket. Persze ez nem jött be. Barátnőmet majdnem elütötték, mert ahogy a járdán sétáltunk be akartak elénk vágódni, de nem sikerül és felnyomtak minket a kerítésre. Elkezdtek kiabálni, hogy ha egyszer kipróbáljuk a cigány f*szt soha többé nem akarunk majd más kívánni. Pár beszólás után, miután nem reagáltunk, anyázás és átkozódás közepette elhajtottak. A másik. Minden vasárnap mise van a falunkban, idős aranyos házaspár tartja. Az egész falu tudja hogy mikor kezdődik és mikor van vége. Cigány asszony, aki persze nem csóró, lovak, tehenek, kovácsolt vas kerítés a háznál, fél kilós nyakláncok, úgy gondolta hogy ő bemegy a házba. Unoka otthon volt, kiment, megkérdezni mit keres bent, mondta hogy ő tojást szeretne venni. El lett zavarva, de addigra már a mama pénztárcájából hiányzott a pénz. Rendőrséget kihívták, de nem csináltak vele semmit....Nem vagyok rasszista, mert van roma barátnőm, tisztességesek, dolgoznak. De az ilyenektől szívesen megszabadítanám a világot...
2012. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!