Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Írnátok pár történetet cigányo...

Írnátok pár történetet cigányokkal kapcsolatba hogy, beszóltak az utcán, vagy máshol és hogy végződött?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. ápr. 30. 15:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
7%

" Kedves " 18-as!


Én nem vagyok cigány, de ha az én 6 éves fiamat ütnéd meg, lehetsz te akármilyen full kocsival, és akármekkora, úgy belelépnék a szádba, hogy visitanál!!!

Ja, a történet... Kb. 9 éve egy szórakozóhelyen belémkötött 4 NEM cigány... hogy igy meg úgy b..sználak meg stb... Odajött 2 roma fiú, hogy gond van-e, hogy zaklatnak ezek a fiúk, mondtam igen, erre elsőnek kultúráltan megkérték őket, hogy fejezzék be, mert velük vagyok ( nem ismertem őket ), mikor ez nem használt- valószinűleg a nem cigók úgy voltak vele, sok lúd disznót győz- a roma fiúk 1-2 pofonnal rávették őket, hogy lépjenek le... mikor megköszöntem, annyit mondtak ez természetes... Azóta az egyik védőangyalom a férjem lett... Ha akkor nincsenek ott, kitudja mi történt volna velem!! És a NEM ROMÁK le se sz.rták, hogy molesztálnak, ültek, oszt jót nevettek...

2012. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" 31-es!


Akkor szerinted az teljesen rendben van, hogy a 6 éves gyerek (függetlenül az etnikai hovatartozásától) kövekkel dobálja az autókat jelentős kárt okozva ezzel másoknak? Tudod ezért tart itt ez az ország ahol, mert mindenkinek mindent szabad, felelősségrevonni pedig nem lehet, mivel a gyerek tudja, hogy akármilyen gaztettet csinál, anyuc/apuci úgyis megvédi.

Ha az én gyerekem csinálna ilyet, akkor nemhogy a károsultnak "lépnék az arcába", hanem a gyerekem tőlem kapná a következő maflást. Amúgy ilyen nem fordulhatna elő, mert én megtanítottam a gyerekemet a társadalmi együttélés szabályaira, amibe beletartozik az is, hogy nem dobálózunk.

2012. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
32-es jól beszél.
2012. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 claidheamohmor ***** válasza:
A 32-esnek igaza van.
2012. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
13%
31-es vagyok. Az én fiam pontosan 6éves jelenleg. És nem azt mondom, hogy bármit megtehet, de SENKI ismétlen SENKI ne merje megütni!!! Vele könnyű keménykedni, lepofozni, de ha ilyen nagy arcok vannak erre, akkor mikor ment a rokonság, hova lett az a fene nagy magyar öntudat és bátorság? Nem tudom 32-es, hogy van-e gyereked, és ha van, mit szólnál ha én ( akár okkal is! ), de jól felpofoznám??? Fogadni mernék, nem mondanád azt, hogy jól tettem, mint ahogy szerintem senki más se!!!
2012. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
13%

Ismét 31-es vok. És ne mondd nekem, hogy még tőled kapná a következő pofont! Sztem azt én kapnám, azt viszont elhiszem neked, hogy helyre raknád a gyereket. Én a szülőknek szólnék max de nem ütnék meg egy gyereket AKI NEM TUDJA MEGVÉDENI MAGÁT!!!! Ez nagyobb szégyen, mint az asszonyverés!

A nevelésről annyit, hogy engem is jól neveltek, mégis csináltam olyan gyerekcsínyeket, melyeknek akkor még nem éreztem a súlyát, és ne merd azt mondani, hogy te nem....

2012. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
89%
31-es vagyok. Szerintem járművek kővel való dobálása már nagyobb súlyú a gyerekcsíny kategóriánál és képzeld, én ilyeneket sosem csináltam és a gyerekem sem. Amúgy nem érted a probléma lényegét, de ezen nem csoldálkozom, mivel nem lehetsz valami értelmes és igényes, márcsak abból kiindulva sem, hogy egy cigányhoz mentél feleségül. A roma gondolkodásmód süt az írásodból, hogy nektek mindent szabad és senki ne tegyen semmit ellene. Hidd el, lesz aki nem fog mindent eltűrni.
2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Bocsi, 32-es voltam az előbb.
2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
És szerintem nem is kevesen!
2012. máj. 16. 22:38
 40/45 anonim ***** válasza:
7%
Hát, 32-es, ha szted azért valaki nem intelligens, és igénytelen, mert egy cigányt szeret, akkor miért gondolod azt, hogy te ilyen felfogással jobb, okosabb vagy? Remélem megáld a sors egy roma menyecskével vagy vejkóval...
2012. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!