Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hazudnak be az időjárásj...

Miért hazudnak be az időjárásjelentők mindig extrém időt? Miért érdekeltek abban, hogy az emberek megijedjenek pl.20 cm hótól?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

"Ilyen tél már máskor is volt, csakhogy akkor takarították az utakat, most meg üzemanyagpénz és munkaerő miatt ez sajnos nem lehetséges. Itt tegnap óta folyamatosan esik, de még egyetlen hókotróval nem találkoztam, hómunkással meg pláne nem, alig lehet gyalog menni a buszok meg csak lépésben erőlködnek. Tehát nem a 20 cm-es hó a nagy, hanem a pénz kevés."


Csezdmeg, fogsz egy hólapátot és eldúrod. Én eltoltam ma több mint fél kilóméter járdát kétszer. Rajtad kívül senki sem vár kotrókat meg hómunkásokat, az embernek magának kell rendet tenni maga körül nem a csodákat várni.

2012. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

"Csezdmeg, fogsz egy hólapátot és eldúrod. Én eltoltam ma több mint fél kilóméter járdát kétszer. Rajtad kívül senki sem vár kotrókat meg hómunkásokat, az embernek magának kell rendet tenni maga körül nem a csodákat várni."


Igen, a csodavárásban meg a fórumharcokban mindenki nagy legény.

2012. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert az elmúlt 20 évben nem volt ilyen nagy hó."

De bizony volt. 2002-2003 telén a bullmasztiffom elakadt a hóban, mert majdnem a nyakáig ért. Hát ezt nagyon megjegyeztem, mert mókás volt. Egy bullmasztiffnak kb. 75 cm a marmagassága. Számolj!

2012. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tizeneggyeskét sok szeretettel várjuk.


Kíváncsi leszek a mutatványra, ahogy hólapáttal takarítja az utat maga előtt, hogy pl. eljusson autóval a szomszéd városig. Jelenleg ugyanis a buszok is egy órás késéssel járnak. Van két olyan domb, amin képtelenek a buszok feljutni.


Az "elzárt település" nem azt jelenti, hogy az ott lakó többszáz férfi nem képes fél óra alatt elkotorni a háza előtt a járdát.

2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!