Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hazudnak be az időjárásj...

Miért hazudnak be az időjárásjelentők mindig extrém időt? Miért érdekeltek abban, hogy az emberek megijedjenek pl.20 cm hótól?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert meg lettek félemlítve, a bizonyos augusztus 20.kai vihar után.És azóta inkább vészmadárkodnak,mintsem felelősséget vállalnak.
2012. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is furcsa. Nem nevezném ezt hazugságnak, inkább egy sajátos értékelésnek. Magyarországon a -10 fok, és 10-20 centi hó tényleg nem kéne, hogy extremitásnak számítson, bár az tény, hogy a 30-40 évvel ezelőtti állapotokhoz képest azért tényleg egyre szokatlanabb. De vészhelyzetről nincs szó. (Bár lehet, hogy később megváltozik a véleményem. Egyelőre kinézek az ablakon, és semmi havat nem látok.)
2012. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na pont ez a furcsa nekem is. De miért jó az nekik, ha az ember otthon marad? Több TV-t fog nézni?
2012. febr. 4. 08:47
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Azért, hogy az összeesküvés-hívők hlye kérdéseket tudjanak feltenni.
2012. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tegnap dél óta fokozatosan havazik,még legalább 30 cm hó esett.

Aki egy eldugott utcában vagy tanyán lakik,főleg,ha még tüzelője sincs,akkor könnyen megfagyhat.

De nem tud elmenni kenyérért sem.

Nem mindenki lakik nagyvárosban,ezért jogos a figyelmeztetés és az odafigyelés.

Amikor nagy hó volt,eddig is így volt.

2012. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"s. De miért jó az nekik, ha az ember otthon marad? "


Senki nem tart otthon, nincs kijárási tilalom, menj ha akarsz. Azért szólnak, mert amennyiben belehajtasz az árokba, te leszel a legjobban felháborodva, hogy miért nem szólta az időjárásról előre. Aztán én meg hallgathatom este a híradóban, hogy sírdogálsz.

2012. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az elmúlt 20 évben nem volt ilyen nagy hó. Nálunk már van 25 cm hó és még 1 napja se esik. Ez szokatlan. Meg a mínusz 15-20C. Hozzá vagyunk szokva már mínusz 10-hez.

A másik meg be kell jelenteni, mert rengeteg helyre nem tudnak eljutni az emberek. Itt pl autóval már szinte lehetetten menni.

2012. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
ebben a telben nincs semmi extrem.....szerintem inkabb az elozo telek voltak extremek hogy meg ejszaka sem nagyon akart fagyni,meg egy ertelmes havat nem tudok emliteni az elmult evekbol........... En meg mar szemely szerint nagyon unom ezt a sirast hogy hideg van,lehet nem tunt fel sok embernek de akkor szolok TEL van!!!!!!!!
2012. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen tél már máskor is volt, csakhogy akkor takarították az utakat, most meg üzemanyagpénz és munkaerő miatt ez sajnos nem lehetséges. Itt tegnap óta folyamatosan esik, de még egyetlen hókotróval nem találkoztam, hómunkással meg pláne nem, alig lehet gyalog menni a buszok meg csak lépésben erőlködnek. Tehát nem a 20 cm-es hó a nagy, hanem a pénz kevés.
2012. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan ijesztő 20cm hóban? Nálunk 30 van, de még senki sem rémült halálra.
2012. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!