Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Magyarországon élő menekültekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Írhattam volna a kultúra, közösség kategóriába is, csak ott alig érkeznek válaszok.köszi

2012. jan. 31. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"A cigányok nem azok, ők kisebbség."


Ba szdmeg a többi menekült sem több mint tízmilliós lélekszámmal jött. Elég furcsi is lenne, ha már a menekültek lennének többségben.

2012. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Azt már most borítékolhatod, hogy le leszel zsidózva és hazaárulózva egy tini újnáci által. "


Hát ha valaki én aztán náci vagyok, de eszembe nem jutna lezsidózni azért egy MAGYAR EMBERT mert utálja a betelepülő korcsokat!

2012. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A genfi konvenció szerint menekült az a személy aki faji, vallási okok, nemzeti hovatartozása, illetve meghatározott társadalmi csoporthoz való tartozása, avagy politikai meggyőződése miatti üldözéstől való megalapozott félelme miatt az állampolgársága szerinti országon kívül tartózkodik, és nem tudja, vagy az üldözéstől való félelmében nem kívánja annak az országnak a védelmét igénybe venni; vagy aki állampolgársággal nem rendelkezve és korábbi szokásos tartózkodási helyén kívül tartózkodva ilyen események következtében nem tud, vagy az üldözéstől való félelmében nem akar oda visszatérni.


A cigányok nem tartoznak ide. Nyílván a hazánkban tartózkodó menekültek is a kisebbséghez sorolandók, de nem úgy mint a romák. Nekik nincs saját országok, ellenben pl az afgánokkal. Remélem érthető, mire írtam.

2012. febr. 1. 12:03
 14/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom a válaszok elég szélsőségesek, van akinek jó, van akinek kifejezetten rossz tapasztalata van. Ez utóbbi kategóriába tartozók kifejtenék nézeteiket bővebben?
2012. febr. 1. 12:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Én tanítottam menekült gyerekeket (a táborból jártak az iskolába), szerb, afgán menekültek zömében, katasztrófa. Szinte az állati szinten voltak, mindent leszedtek, ami útba esett, őrjöngtek, üvöltöztek, egy szót sem értettek magyarul, ha kérdeztük őket, de ha nekik kellett valami, akkor bezzeg tudtak beszélni. Szerencsére csak rövid ideig voltam náluk helyettesíteni, de akik hosszú távon tanítják őket, már a kimerülés határán állnak. Szóval nekem nagyon rosszak a tapasztalataim róluk. Ahol menekült-tábor van, ott elértéktelenednek a házak, mindenki próbál elköltözni. Hasonlóan rettegésben tartják a környéken lakókat, mint egyes c. típusú állampolgárok.
2012. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Menekültre vagy bármilyen bevándorlóra gondolsz? Mert a kettő nem pont ugyanaz.
2012. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
menekültekre
2012. febr. 1. 17:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen jó lehet Nyugaton, ott csak 20-40% körül van az idegenek aránya (a nagyobb városokban).
2012. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!