Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Magyarországon élő menekültekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Írhattam volna a kultúra, közösség kategóriába is, csak ott alig érkeznek válaszok.köszi

2012. jan. 31. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csupa jó.
2012. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan kikre gondolsz? A cigányokkal például negatív tapasztalataim vannak.
2012. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vegyes. Csak erélyből menekülteket ismerek, Van közöttük,kivel jó tapasztalataim vannak,de a többségükkel nem annyira.

Törtetők,önzők,előnyöket várnak az itthoniakkal szemben. Van közöttük,aki nagyon két színű is.

Nem jobbak,mint az itthoniak.

2012. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A cigányok nem azok, ők kisebbség.

Csak azért kérdem, mert róluk írok a dolgozatomban. Voltam menekülttáborban is kérdőívezni. Afgánokkal és albánokkal beszéltem.

2012. jan. 31. 22:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Van de rossz tapasztalataim vannak sajnos.A muzulmán menekültek nagy része nem dolgozik és aggreszív.És már ketten akartak megverni mert egy keresztény nyakláncot hordok.na nem baj nincsenek jó tapasztalataim.
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Aki az erdélyből menekülteket írta, magyarokról vagy románokról beszélsz?
2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek székelyeket, szlovákiai magyarokat, hát valami borzalmas egy emberek. Lusták, hazugok, csalnak, sunyik, stb...

A törökök és négerek szintúgy csak ők még lopnak is.

Nekem személyesen csak negatív tapasztalatom van a bevándorlókkal szemben, szármaástól függetlenül.

2012. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A rendes székelyek Székelyföldön laknak. Max látogatóba mennek el otthonról ,mert köszönik de boldogulnak otthon is.

Manapság csak azok mennekülnek el akik otthon a szülőföldjükön nem boldogulnak .Vajon miért nem?


Nekem van nigériai ismerősöm .Egy csapatba fociztunk régebben.Nem volt aval soha semmi gond. Örült ha békén hagyják , örült ha emberszámba veszik, örült a jó szónak és nagy szíve volt. Rosszindulat vagy ártó szándék nélküli tisztelettudó embernek ismertem.


Ez a baj itten: a megbecsülés és a tisztettudás valahogy nem trendi már .

2012. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

"Én ismerek székelyeket, szlovákiai magyarokat, hát valami borzalmas egy emberek. Lusták, hazugok, csalnak, sunyik, stb.."


Azt már most borítékolhatod, hogy le leszel zsidózva és hazaárulózva egy tini újnáci által. Amúgy egyetértek veled, ezek sem különbek, mint a többi. Akármennyire is elvárják nem fogom őket sajnálni.

2012. febr. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én részemről zavarnám hazáig mindet.A Kinaitól a Románig.Törtető,szemtelen,nagyképű,aljas szándékú,bünöző,a magyarokat kihasználó,élösködők.Nem is értem mi a ló@aszt keresnek ebben az országban,miért nem takarodnak hazafelé a szülőföldjükre.Nem elég a baj van itt ezek nélkül is?
2012. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!