Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarják itt tartani a...

Miért akarják itt tartani a fiatalokat Magyarországon?

Figyelt kérdés
pár hete hallottam a tévében vagy hol, hogy nem szeretnék hogy a fiatalok külföldre menjenek. De azon nem is gondolkoztak, hogy ezért tenni is kéne valamit? 15 éves vagyok, de egyre jobban félek hogy hiába akarok egyetemre menni ha egyszer normális állásom lesz... Mikor lesz már valami forradalom vagy ilyesmi? Amit azok a majmok művelnek k*****a kiakasztó
2012. jan. 5. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Forradalom akkor lesz, amikor a nép felkel a hatalom ellen.
2012. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy itt akarják tartani a fiatalokat, hanem a módszer amivel ezt véghez akarják vinni.

Élhető ország megteremtése helyet, ahol az embernek kedve van élni, inkább erőszakkal, zsarolással akarják ezt elérni.

2012. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Ezt én sem értem. Így is túlnépesedés van. Inkább támogatást adnék annak aki kimegy.
2012. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De lesz normális állásod, csak ahhoz olyan szakra kellene menni az egyetemen, ahol kőkeményen tanulni kell, és ehhez sokaknak nem fűlik a foga, ezért mondják, hogy nincs munka, most olyan világot élünk, ahol a tényleg értékteremtő munkákra van szükség, mérnökök, orvosok.
2012. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

"most olyan világot élünk, ahol a tényleg értékteremtő munkákra van szükség, mérnökök, orvosok."


Nem drágám, most olyan világot élünk, mikor elherdáltunk minden gyárat és már nincs szükség értékteremtő munkára csak utcaseprőkre. Az orvosokat meg egyébként sem soroljuk a termelői (értékteremtő ahogy te fogalmaztál) szférába.

2012. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem éppen, most már annyira sok a tanulatlan ember, hogy nem tudnak nekik érdemi munkát adni, mert alig tudnak valamit elvégezni, és most sírnak rínak hogy az állam segítse őket.
2012. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jelenleg gépész szakra járok, célom valamilyen gépész vagy fegyvermérnöki cím, de félek a jövőmtől, hogy itt nem tudom az álmaimat felépíteni :/
2012. jan. 5. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell itt maradni. Mérnökként vár Európa! Abban gondolkodj.
2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!