Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne ha legális lenne a...

Mi lenne ha legális lenne a drogfogyasztás Magyarországon?

Figyelt kérdés
Magyarország populációjának hány százaléka lenne aktív drog fogyasztó?
2011. dec. 22. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha legalizálnák a füvet, és adót vetnének ki rá, szerintem nem kevés bevételhez juthatnak az állam.


Mert én olyat még nem hallottam, hogy "a férj egy kiadós füvezés után, összeverte feleségét és 2 gyerekét", alkohollal viszont már igen.


És lehet azt mondani, hogy a fű a drogot belépőkapuja, ennyi erővel meg a nagyfröccs az alkoholizmus belépőkapuja. És a negatív hatása is majdnem biztosra mondhatóan kisebb, mint az alkoholnak. Akinek van esze, az úgyis tudja hol a határ.


De a többi szintetikus szart nem engedélyezném.

2011. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek a fölöttem szólóval, annyi kiegészítéssel, h gyakorlatilag most is akkor drogozol, amikor akarsz. még csak sok utánajárás sem kell hozzá, szal aki akarja ígyis-úgyis megszerzi magának. ha legális lenne a fű, egyrészt valóban lehetne adókat kivetni rá, másrészt meg a keményebb drogok helyett sokan inkább a füvet választanák alternatívaként. harmadrészt jóval olcsóbban lehetne füvezni. :D
2011. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki megdöglene,de így is szinte legális a drogozás.
2011. dec. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha legalizálnák az a turizmusnak is jót tenne, hisz jönnének más országokból drogozni vágyok egy jó jointra :)
2011. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pánczél válasza:
Kevesebb bűncselekmény
2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!