Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Élni még legális-e?

Élni még legális-e?

Figyelt kérdés

A híreket hallgattam épp és ilyeneket mondanak benne hogy illegális nádtermesztőket fogtak el a rendőrők. Meg találtak 1 illegálisan párduct valakinél... (Kitömöttet) :P

és a rendőrség vizsgálja az ügyet..

Illegális 90nél gyorsabban menni ,illegális dohányozás illegális leszegényedni és csövesnek lenni. illegális minden már. illegális még az öngyilkosság is. illegális...illegális....illegális. még ha betörnek hozzám és megvédem magam az is illegális.

Ebben az országban mit lehet még legálisan csinálni??



2011. dec. 9. 10:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
ha befizeted az élettel kapcsolatos járulékokat, és az adókat, akkor az még igen.
2011. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Értem a célzást a mondanivalódban..
2011. dec. 9. 10:46
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem értelek igazán, most provokálsz, hogy mennyire utálod a "rendszert" vagy csak ennyire hülye vagy?
2011. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
50%

11:17, te vagy h*lye mert nem látod, hogy tényleg ez folyik "itthon".

És pontozzatok le, de én minél hamarabb el akarok innen külföldre költözni, aztán le is tagadom, hogy valaha is magyar voltam.

Tegnap jót röhögtem, mikor az egyik csatornán egy kampányról volt szó, miszerint marasztalni akarják a fiatalokat.....MIRE? A két szép szemükért nem fogok itthon maradni....nevetséges. Tenni is kéne érte, nem csak kérlelni.

2011. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Jól van lázadó....lázadj csak..:) A válasz pedig,igen élni még legális, de a te esetedben haszontalan. Menj csak külföldre, ott is vannak szabályok,ott is kiélhetede a lázadásod :)
2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem a két szép szemükért, hanem a rudiért! Mer' azt külföldön mintha nem lehetne kapni. LOL

[link]

2011. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
32 évem alatt egyszer büntettek meg, gyorshajtásért egy szombat délelőtt, munkából hazafelé kicsit jobban siettem, mint általában. Nem találok semmi nehezet a törvények betartásában.
2011. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

És te mindig arra vársz, hogy megszabják az életed folyását? Hát ezért szabják meg. Aztán felháborodsz.


Egyszerűbb lenne ismerni az ésszerű együttélési szabályokat, tenni a dolgod és kész. Nekem nem tűnt fel sem a nádtermesztés, sem a 90-es korlátozás (nem akarok elütni senkit, de tiszta terepen vállalom a 110-et is). Sőt, egészen jól elvagyok, bár kétségtelen, ha egyes beképzelt, dilettáns politikusok nem az életembe, hanem az ország ügyeinek előmozdításába akarnának beleavatkozni, jobban is ellennék.

2011. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy, melyik oldalról vizsgálod a dolgokat, mert ugye téged is védenek ezek a dolgok blablabla. De azért nagyon sok dolog bosszantó, főleg, ha a régi szép időkkel hasonlítod össze, lassan már tényleg semmit nem lehet csinálni. Pedig mi aztán még sehol nem tartunk. Pl. ilyen, hogy USA-ban az is illegális, ha te otthon magadnak felveszed, hogy szexelsz egy külföldivel meg ilyenek. De nekem nagyon nem tetszik, gyakorlatilag odajutunk lassan, hogy nem hogy csinálni nem lehet semmit, de jobb, ha szádat se nyitod ki, mert ha más nem, valaki még beperel.
2011. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem lázadok, tényeket közlök. Itthon verem magam 1 éve nincs állásom...plusz fizethetem a tb-met amit fogalmam sincs miből fizetnék MIVEL UGYE NINCS MUNKÁM...ha nem lennének a szüleim már rég az utcára kerültem volna!

Nem fogok itthon maradni sem a 16%-os személyi jövedelemadó kulcsért, sem a túrórudiért, semmiért.

Tudom, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, de ott legalább a fizetést a kiadások mértékével egyensúlyba teszik, magyarán nem az van, hogy épp ki tudom fizetni a létszükségeimet (étel, adók, stb), hanem marad ruhára, bérletre, üzemanyagra, stb...


Én tényleg őszintén örülök, ha neked volt itthon olyan szerencséd, hogy meg tudsz élni normál körülmények között, de nekem sajnos nincs. Választásom nem sok van, így hát elmegyek oda ahol igényt tartanak rám.

2011. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!