Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan számolnád fel Magyarors...

Hogyan számolnád fel Magyarországon a mafiát?

Figyelt kérdés
Fel lehet számolni egyáltalán? Persze ebben a rendszerben nem, de egy újban?
2012. jan. 3. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Először is megtanulnám helyesen leírni a nevét...
2012. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eredetileg 1f-fel írják, a magyarok írták át 2ff-re. Ennyit illene tudni... még mindig sok itt a hülye.
2012. jan. 3. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországról van szó, itt pedig a magyar helyesírás szabályai az érvényesek, akár tetszik neked, akár nem ;)
2012. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen sosem lehet felszámolni, ugyanis összefonódik mind az államigazgatással, mind a rendészeti szervekkel.
2012. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen sajanos összefonódik, de ezen jelenlegi keretek között. Viszont ha nem a jelenlegi polotikai szereplők kerülnének hatalomra, hanem mások? El lehetne távolítani a mafiát? Sajnos igazából a nép ezt úgysem fogja megtudni, most sem tudjuk, h mi is a mafia (1f), kik a résztvevői, mit is csinálnak. Sajnos nem vennénk észre, ha vki bejelentené, hogy sikerült felszámolni a mafia hálózatokat. Nem tudom, mi kellene ehhez, talán h az állampolgárok könnyebben, kevesebb küszködéssel jussanak magasabb bérhez, kevés spórolással is meg tudjanak venni mondjuk egy autót. Így szerintem a mafia tagszáma nem bővülne, ha "tisztességesen" is meg tudsz szerezni mindent, amit szeretnél. Valószínüleg azért nem lehetne 100%-osan felszámolni, mert az emberileg sokan nullák és mindent hajlandóak megtenni a pénzért, jólétért. Félig meg is válaszoltam magamat. Jöhetnek még válaszok.
2012. jan. 3. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Feloszlatnám a rendőrséget.
2012. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

ma 14:20


én meg téged királyhekker!

2012. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lecsukatnám az összes politikust.
2012. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szevasztok. Szergej vagyok. Szerintem egy országot áttölelő bűnszervezet jó. Van aki máshogy gondolja és szeretné velem megbeszélni?
2012. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

19:36

Szergej milyen nemzetiségű vagy?

2012. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!