Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csőd varrjak, megnyugodtatok...

Csőd varrjak, megnyugodtatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A hisztériátok alábbhagyott, hogy a Kormány együttműködést mutatott.
2012. jan. 5. 18:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
82 es ezzel én is tisztában vagyok. A hitelt igenis ránk akarták kényszeríteni. Viszont ez épp azzal fog járni, hogy növekednek a kamatterhek. Orbán eleinte elindult egy járható úton, de ha már egyszer belefogott, mennie is tudni kellett volna rajta. Ha nem volt kidolgozott programja arra hogy kerüli el az államcsődöt akkor nem lett volna szabad beintenie az IMF-nek, ha pedig már beintett, nem lett volna szabad behódolnia. Mert most már azt a kölcsönt még rosszabb feltételekkel fogjuk kapni. Ez az ember egyszerűen nem tudja mit csinál. Vagy szándékosan akarja kiirtani ezt az országot.
2012. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

őszintén, én sem feltételeztem volna, hogy az IMF elfajul odáig, hogy becsődölteti az országot, ha nem úgy ugrálunk, ahogyan fütyül. valószínűleg ezzel nem számolt a kormány. olyan befolyásuk van az euróra, hogy nincs az a terv, ami betakarja az euroárakat. ha jobb a terv, akkor nem 350ig viszik, hanem 400ig és ott van vége. nekik mindegy. egy nem túl gazdag ország, mint a miénk is elég hamar beadja a kulcsot.

de őszintén, az uzsorát felvevő a hibás és nem az uzsorás, aki ellehetetleníti az országot???? nem mondom, hogy nem hibáztak, de ezek az elvakult kormányellenes vélemények sem helytállóak. legalább megpróbálták. az IMF így vagy úgy, de megkapja a pénzét, hitelfeltételek ide vagy oda.

2012. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!